Informace hotel Morabeza - ****

Země: Kapverdské Ostrovy

Letovisko: Sal

Popis hotelu Morabeza:

Hotel se skládá ze tří jednopatrových budov, kde se nachází pokoje pro hosty, recepce, restaurace, terasa s bazénem se slanou vodou, čtyři bary, diskotéku a dále pak širokým výběrem sportovních aktivit. Na pláži má hotel stylovou restauraci a vlastní lehátka se slunečníky, jejichž pronájem je za poplatek (360 CVE)

Kvalita a hodnocení hotelu Morabeza:****

Poloha:

Hotel Morabeza se nachází v blízkosti centra vesničky Santa Maria, kterou vlastně tvoří velké molo vybíhající do průzračných vod Atlantiku. Hotel je postavený v klasickém stylu na působí velmi klidnou atmosférou.

Pokoje:

Všechny pokoje mají vlastní koupelnu s WC, TV se satelitem, telefon, minibar a ventilátor či klimatizaci. Některé mají balkon, ostatní verandu.

Pláž:

nedaleko pláže

Spot a zábava:

Hotel doporučujeme především sportovně a aktivně založeným jedincům či partám: ZDARMA zde máte k dispozici posilovnu, minigolf, stolní tenis, tenisové kurty, lukostřelbu, hernu se dvěmi kulečníkovými stoly. Hotel má vlastní centrum sportovního rybaření, potápění a windsurfingu (tyto aktivity jsou již za poplatek).
Ostatni:
Snídaně jsou podávané v hlavní restauraci formou bufetu. Večeře jsou podávané a la carte, jednou týdně je regionální bufet a jednou týdně se pořádá společné barbecue pod širým nebem na terase u bazénu. Obědy jsou podávány ve stylové restauraci na pláži.

Recenze hoteu Morabeza - ****