Informace hotel Club Palm Garden Beruwela - ***

Země: Srí Lanka

Letovisko: Beruwela

Popis hotelu Club Palm Garden Beruwela:

hotel je umístěn na okraji letoviska, vyniká bohatým animačním programem. Vybavení: bazén, dětské brouzdaliště. 2 restaurace, lounge bar 9-24 h, cocktail bar 20-24 h, bar u bazénu 10-18 h. Internet Cafe s možností připojení na internet a tisku, půlhodinová sazba. Dětský klub 9-18 h pro děti 3-12 let, vybavené fitness, sauna a možnost masáží jsou umístěny mezi tímto hotelem a hotelem Riverina, využívají je oba hotely.

Kvalita a hodnocení hotelu Club Palm Garden Beruwela:***

Poloha:

Jedno z nejznámějších středisek na jihozápadním pobřeží ostrova najdeme cca 56 km od Colomba. Transfer na letiště odsud trvá cca 2 hod. Místo se nachází na začátku několika desítek kilometrů jižním směrem táhnoucího se pásu nádherných písečných pláží.

Pokoje:

140 prostorných pokojů s klimatizací, telefonem a hudebním kanálem. Pokoje mají balkon nebo terasu, koupelnu se sprchou.

Pláž:

hned u hotelu.

Spot a zábava:

2 tenisové kurty, minigolf, multifunkční hřiště, stolní tenis, šipky, zahradní šachy, biliár, stolní hry. Třikrát denně transfer do střediska vodních sportů Confifi Marina (aktivity se platí, např. windsurfing, potápění, šnorchlování, podmořské rybaření, vodní lyžování, jízda na skútrech či katamaránech). Týmové animační programy – aerobic, gymnastika, vodní pólo, jogging na pláži, dále kurzy batikování či tance. Večerní zábavní programy - diskotéka, bingo, živá kapela či kulturní show.

Recenze hoteu Club Palm Garden Beruwela - ***