Informace hotel Eden Resort SPA Beruwela - *****

Země: Srí Lanka

Letovisko: Beruwela

Popis hotelu Eden Resort SPA Beruwela:

v zahradě na jihozápadním pobřeží Srí Lanky, luxusní zrekonstruovaný hotel je dekorovaný malbami s tématem ráje, tj. eden.Vybavení: vstupní hala s recepcí, 3 restaurace servíruje západní, východní, indická a čínská jídla, vč. pokrmů z mořských živočichů. Nabídku doplňují bary (v lounge a u bazénu) a internetová kavárna. Klienti zde mohou využívat saunu, venkovní jacuzzi, velký bazén, lázeňský pavilon s různými možnostmi masáží a dalších terapií, dětské brouzdaliště a hřiště.

Kvalita a hodnocení hotelu Eden Resort SPA Beruwela:*****

Poloha:

Jedno z nejznámějších středisek na jihozápadním pobřeží ostrova najdeme cca 56 km od Colomba. Transfer na letiště odsud trvá cca 2 hod. Místo se nachází na začátku několika desítek kilometrů jižním směrem táhnoucího se pásu nádherných písečných pláží.

Pokoje:

158 pokojů, všechny mají klimatizaci, trezor, TV, telefon, hudební kanál a minibar. Kategorie standard, superior s terasou a deluxe v nejvyšším patře mají navíc DVD přehrávačem.

Pláž:

hotel přímo na písečné pláži – lehátka a slunečníky zdarma v komplexu hotelu.

Spot a zábava:

stolní tenis, tělocvična, biliár, squash, zahradní šachy, vodní sporty v bazénu (vodní pólo) a na pláži, aerobic, volejbal. V sezoně jsou pořádány zábavní programy.

Recenze hoteu Eden Resort SPA Beruwela - *****