Informace hotel Riverina Hotel Beruwela - ****

Země: Srí Lanka

Letovisko: Beruwela

Popis hotelu Riverina Hotel Beruwela:

hotel je umístěn ve stínu kokosových palem na okraji letoviska, vedle sesterského hotelu Club Palm Garden. Vybavení: hlavní restaurace s bufetovou nabídkou, coffee shop s nabídkou à la carte, lounge-bar 10-24 h, bar u bazénu 10-24 h, noční klub. Bazén a dětské brouzdaliště, ayurvedické centrum. Dětský klub 9-18 h pro děti 3-12 let, vybavené fitness, sauna a možnost masáží jsou umístěny mezi tímto hotelem a hotelem Club Palm Garden, využívají je oba hotely.

Kvalita a hodnocení hotelu Riverina Hotel Beruwela:****

Poloha:

Jedno z nejznámějších středisek na jihozápadním pobřeží ostrova najdeme cca 56 km od Colomba. Transfer na letiště odsud trvá cca 2 hod. Místo se nachází na začátku několika desítek kilometrů jižním směrem táhnoucího se pásu nádherných písečných pláží.

Pokoje:

141 standardní pokoj s výhledem směrem k moři a 48 standardních pokojů s výhledem do vnitrozemí, všechny mají balkon nebo terasu a jsou vybavené TV, minibarem, zařízením k přípravě kávy a čaje a hudebním kanálem. Pokoje s výhledem na moře mají též trezor a vysoušeč vlasů.

Pláž:

hned u hotelu.

Spot a zábava:

squashový kurt, biliár,stolní tenis, možnost využívat tenisové kurty a minigolf v hotelu Club Palm Garden. Třikrát denně transfer do střediska vodních sportů Confifi Marina (aktivity se platí, např. windsurfing, potápění, šnorchlování, rybaření, vodní lyžování, jízda na skútrech).

Recenze hoteu Riverina Hotel Beruwela - ****