Informace hotel Koggala Beach - ***

Země: Srí Lanka

Letovisko: Koggala

Popis hotelu Koggala Beach:

Tento hotel přátelské atmosféry má 2 bazény se slunečníky a lehátky, prostornou restauraci s krásným výhledem na moře,restauraci ( `a la carte), bar s večerním programem, kavárnu, směnárnu, konferenční místnost, kadeřnický salón. Animační tým je k dispozici po celý den, ze sportovních aktivit je možné využít stolní tenis, tenisové kurty a volejbalové hřiště, poblíž se nachází potápěčské centrum. Stravování all inclusive.

Kvalita a hodnocení hotelu Koggala Beach:***

Poloha:

Velmi oblíbený plážový resort s optimálním poměrem mezi cenou a kvalitou má 2 spojené části (Koggala Beach Hotel a Koggala Beach Village Club). Nachází se přímo na překrásné dlouhé pláži Koggala v absolutní oáze klidu, obklopen bujnou vegetací, uprostřed měst Galle a Hikkaduwa, se kterými je pro případné zájemce spojen místní autobusovou dopravou. I v okolí hotelu se ale nacházejí obchody a restaurace. Vzdálenost od letiště cca 4,5 hod. jízdy.

Pokoje:

V hotelu je k dispozici 110 pokojů (typu standard), které jsou vybaveny ventilátorem, balkónem či terasou s výhledem na moře nebo na bazén, koupelnou a WC. 70 pokojů (typu superior, za příplatek) je vybaveno klimatizací, balkónem s výhledem na moře, koupelnou a WC. Bezpečnostní trezor je na recepci.

Pláž:

přímo na překrásné dlouhé pláži

Spot a zábava:

2 bazény, stolní tenis, tenisové kurty a volejbalové hřiště, poblíž se nachází potápěčské centrum
Ostatni:
*přímo na překrásné dlouhé pláži *absolutní oáza klidu

Recenze hoteu Koggala Beach - ***