Informace hotel Blue Water - ****

Země: Srí Lanka

Letovisko: Wadduwa

Popis hotelu Blue Water:

Velice oblíbený hotel výborné kvality a zajímavé architektury má idylickou polohu v tropické zahradě se vzrostlými palmami přímo u dlouhé zlatavě písčité pláže Wadduwa, patřící mezi nejkrásnější pláže na Srí Lance.V rozlehlé zahradě je hostům k dispozici restaurace, bar s večerními programy, velký bazén s venkovním barem, zajímavostí hotelu jsou okrasné bazénky umístěné v hotelovém komplexu, které v tomto tropickém prostředí vytvářejí příjemné klima. Recepce se vstupní halou, obchod se suvenýry, kavárna, kadeřník, diskotéka, 24 hodinový pokojový servis. Lehátka a osušky v ceně.

Kvalita a hodnocení hotelu Blue Water:****

Poloha:

Vzdálenost od letiště v Colombu je cca 35 km. Cca 7 km u ústí řeky Kalu Ganga leží buddhistická dagoba. Její bílá kopule je již z dálky dobře viditelná. Návštěvníci si mohou prohlédnout překrásné fresky zobrazující výjevy z Buddhova života.Do nejbližšího městečka Kalutara je to 10 minut jízdy. Vzdálenost od letiště Colombo-Katunayake cca 1 hod. jízdy.

Pokoje:

Všechny komfortní klimatizované pokoje (typ standard) mají TV, rádio, telefon, minibar, bezpečnostní trezor, balkón s výhledem na moře, ventilátor, koupelnu a WC. Hotel disponuje také pokoji (typ de luxe).

Pláž:

přímo na písčité pláži

Spot a zábava:

velký bazén , fitness centrum s klimatizací, squashové, tenisové a volejbalové hřiště, na pláži pak různé druhy vodních sportů.
Ostatni:
*přímo na písčité pláži v tropické zahradě se vzrostlými palmami *Velice oblíbený resort ležící v absolutní oáze klidu uspokojí i náročnou klientelu. *hotel výborné kvality a zajímavé architektury * Lehátka a osušky v ceně.

Recenze hoteu Blue Water - ****