Informace hotel Rekreační dům Tůmy -

Země: ČR - SR

Letovisko: Morava-Beskydy

Popis hotelu Rekreační dům Tůmy:

Rekreační dům Tůmy stojí na velkém a z části oploceném pozemku. Jedná se o velký dům v řadové zástavbě domů, za kterým začíná les. Dům je rozdělený na dvě samostatné ubytovací jednotky se společným vchodem, kde je přízemí určeno klientům a podkroví majitelce, které obývá velmi zřídka. Hlavním vchodem se vchází na verandu (věšáková stěna, zrcadlo, kamna na TP, 2x stůl, 5x židle, 4x proutěné křeslo, 2x lavice) v přízemí, z které se dále jde na chodbu (věšáková stěna). Z chodby je přístupné sociální zařízení, samostatné WC, pokoj C (lůžka, peřináč, sedačka, 2x sekretář, BTV, video + sat.), pokoj B (lůžka, obývací stěna, lampa, konferenční stolek, 2x křeslo), pokoj A (lůžka, křeslo, sekretář, noční stolek, 2x lampička, skříň) a kuchyně. Kolem objektu je zatravněný pozemek, na kterém mohou klienti využít venkovní posezení v altánu (lavice, stůl) a přenosný gril.

Poloha:

Objekt se nachází v okrajové části města Frýdlant nad Ostravicí, které se nalézá nedaleko hranice Chráněné krajinné oblasti. Region Beskydy a Valašsko je známý především lidovou architekturou, ale také množstvím přírodních zajímavostí a krás.

Pokoje:

MAX. 6 osob (6 lůž., 0 přist.).pokoj A (1x 2l.), pokoj B (1x 2l.), pokoj C (1x 2l.). STRAVOVÁNÍ:vlastní vybavená kuchyně - kuch. linka (dřez, T+S), kuch. linka, myčka, sklokeramická deska + el. trouba, rychl. konvice, mikrovlnná trouba, radiomagnetofon, stůl, 3x židle, lednice s mrazákem.SOCIÁLNÍ ZAŘÍZENÍ:WC samostatné - umyvadlo, S voda, zrcadlo, koupelna - vana + sprcha, T+S, sprchový kout, věšáky, umyvadlo, zrcadlo, pračka

Spot a zábava:

KOUPÁNÍ:Frýdlant nad Ostravicí - koupaliště, krytý bazén (2 km), Pálkovice - krytý bazén (2 km), vodní nádrž Baška (8km), přehrada Olešná (15km), Frenštát pod Radhoštěm - aquapark (15 km). LYŽOVÁNÍ:Malenovice - lyžařské vleky (3 km), Frýdlant nad Ostravicí - lyžařské vleky (4 km), středisko Čeladná (5km), Pustevny - lyžařské středisko (20 km). VÝLETY:Brušperk - městská památková zóna, Dolní Lomná - areál národopisných slavností, Frýdek-Místek - zámek, městská památková zóna, Hukvaldy - hradní zřícenina, Komorní Lhotka - lázně, Ostravice - památník Petra Bezruče, skanzen Rožnov pod Radhoštěm.
Ostatni:
El. energie: hradí se na místě dle skutečné spotřeby.Pevná paliva: 0 Kč.Plyn: hradí se na místě dle skutečné spotřeby.Jiné poplatky: voda - hradí se na místě dle skutečné spotřeby.Způsob vytápění v zimním období ústřední topení -plyn.Úschova kol:veranda.Doplňková vybavenost: -Vlak: v místě - 1 km.Bus: v místě - 800 m.Nástup na pobyt: 14.00 - 17.00 hod.Předání objektu při ukončení: do 10.00 hod.Příjezd za zhoršených podmínek(déšť, sníh)- v zimním období jsou doporučovány sněhové řetězy.

Recenze hoteu Rekreační dům Tůmy -