Informace hotel Hotel Paramon Jeseníky - ***

Země: ČR - SR

Letovisko: Morava-Jeseníky

Popis hotelu Hotel Paramon Jeseníky:

Suchá Rudná se nachází v krásném horském prostředí Jeseníků s nejvyšší horou Praděd, uvnitř chránění krajinné oblasti, 7 km od Karlovy Studánky. Mezi nejzajímavější místa okolí patří Praděd, Kralický Sněžník, Petrovy kameny. Hotel Paramon*** je moderní hotel s rodinnou atmosférou. Mezi hotelové služby patří: restaurace s českou kuchyní, bar, parkoviště, sauna, masážní vana, stolní tenis, elektronické šipky, malá posilovna, konferenční salónek.

Kvalita a hodnocení hotelu Hotel Paramon Jeseníky:***

Poloha:

Nacházíte se v krásném prostředí pohoří Jeseníků, jejichž dominantou je nejvyšší hora Praděd. Okolí Suché Rudné láká svou přírodou ke strávení nádherné dovolené jak v létě tak i v zimě

Pokoje:

hotel má k dispozici 2–4lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, chladničkou a SAT/TV. K hotelu náleží i 6lůžkové bungalovy s vlastním sociálním zařízením.

Spot a zábava:

Poblíž hotelu (150 m) se nachází lyžařský vlek Světlá Hora s nočním lyžováním (i pro pokročilejší lyžaře), dále pak Karlov pod Pradědem (8 km) s Malou Morávkou (10 km) – 11 km kvalitně upravených sjezdových tratí, Ovčárna-Praděd (12 km) – 4,5 km sjezdovek. V okolí udržované běžecké tratě.

Recenze hoteu Hotel Paramon Jeseníky - ***