Informace a recenze hotel hotel Šumadija Bečiči - ***

Země: Černá Hora

Letovisko: Bečiči

Popis hotelu hotel Šumadija Bečiči:

hotelový komplex nabízí využití služeb recepce, aperitiv baru, TV místnosti, společenského sálu, pivnice, pizzerie, cukrárny a krásně zelené květinové zahrady, kde se konají zábavné večery plné živé hudby a tance. Květinovou zahradou se dostanete přímo k pláži.

Kvalita a hodnocení hotelu hotel Šumadija Bečiči:***

Poloha:

hotel se nachází v jednom ze dvou center letoviska Bečići, které se nazývá Rafailovići. Kdysi se zde nacházela stará rybářská osada s bohatou tradicí a historií. Tato oblast leží na okraji Bečičské pláže, kde začíná romantická plážová promenáda, vedoucí až do staré Budvy, která je vzdálená 3,5 km. V okolí hotelu se nachází spousta místních hospůdek, rybích restaurací a cukráren, které vybízí k posezení.

Pokoje:

hotel disponuje dvoulůžkovými a třílůžkovými pokoji, se sprchou, WC. Větší část hotelu nabízí pohled na moře a okolní hory. Některé pokoje jsou vybaveny klimatizací a TV.

Spot a zábava:

kulturní a společenské večery probíhající v okolních restauracích a hotelu. Nedaleko hotelu se nachází plážové bary s možností tance, spousta atrakcí na pláži a nedaleko také možnost vodního lyžování pomocí vleku.
Ostatni:
NÁŠ NÁZOR : standardní hotel určený pro širokou veřejnost.

Recenze hoteu hotel Šumadija Bečiči - ***