Informace a recenze hotel hotel Splendid Bečiči - *****

Země: Černá Hora

Letovisko: Bečiči

Popis hotelu hotel Splendid Bečiči:

hlavní recepce, 9 bazénů (vnitřních i venkovních, termo-regulovaných), luxusní přepychová restaurace „Window of Montenegro“ s úchvatným pohledem na Jadran a okolí, plážový restaurant, plážový bar, stylizované restaurace, bary, kavárny, konferenční sál s kapacitou 780 osob, hlídané garáže, hlídané parkoviště, heliport, 19 výtahů, wellness centra (masážní vany jacuzzi, whirpool, termální lázně, parní lázně, bylinkové lázně, sauny, nespočet druhů masáží, plně vybavené fitness centrum, solárium, terasy na slunění, relaxační sál, léčebné procedury apod.), každodenní animační programy, miniklub pro děti, golfové hřiště, kadeřnictví, butiky, market, půjčovna aut, multi-využitelná sportovní plocha, letní zahrada se zahradními šachy, živé a společenské události, internetová kavárna, přípojky na internet privátní hotelová pláž, plážová hlídka, plážový servis, sprchy na pláži a spoustu jiných doplňkových služeb.

Kvalita a hodnocení hotelu hotel Splendid Bečiči:*****

Poloha:

jedná se o nejluxusnější a nejnovější hotel nejen v Černé Hoře, ale i na celém Balkánském poloostrově! Ohromí Vás svou architekturou, pozicí, službami, kvalitou a nepřeberným množstvím doplňkových služeb! Hotel se nachází v luxusní hotelové čtvrti letoviska Bečići, přímo u pláže. Z různých koutů tohoto hotelu můžete sledovat nejen úchvatné scenérie Jadranu a okolních hor, ale i pestrý život v Bečići.

Pokoje:

nabízíme Vám ubytování ve dvoulůžkových deluxe pokojích, family (rodinných) pokojích, nebo pokojích pro hendikepované. Služby na pokoji – luxusní koupelna se spojovacím oknem do pokoje, klimatizace, minibar, internetová přípojka, 3 telefony (pokoj a koupelna), přenosný telefon, LCD plochá TV, satelitní programy, video kanály, herní kanály, digitální rádio, alarm, sejf. Téměř všechny pokoje disponují balkónem či terasou s úžasným výhledem na moře.

Pláž:

upravovaná písečná pláž s profesionálním plážovým servisem, hlídkou, bary, restaurací, obchody apod.

Spot a zábava:

sportovní a zábavní služby v tomto hotelu jistě splní Vaše očekávání.
Ostatni:
Náš názor jedná se o jedinečný, exkluzivní a luxusní hotel.

Recenze hoteu hotel Splendid Bečiči - *****