Informace a recenze hotel hotel Teuta Risan - ***+

Země: Černá Hora

Letovisko: Boka Kotorská

Popis hotelu hotel Teuta Risan:

recepce se sejfem, směnárna, restaurace, rybí restaurace, aperitiv bar, noční bar, kavárna, společenské sály, diskotéka, prodejna suvenýrů, masážní salón, kadeřnický salón. Společenské prostory jsou klimatizovány.

Kvalita a hodnocení hotelu hotel Teuta Risan:***+

Poloha:

hotel Teuta nazvaný podle poslední pověstné a bojovné ilyrské královny Risanu, leží v bezprostřední blízkosti moře, přímo v Boce Kotorské.

Pokoje:

jednolůžkové, dvoulůžkové a třílůžkové pokoje, telefon, TV, lednice, minibar, sprcha, WC, balkon (se stolkem a židličkami), pokoje mají výhled na moře nebo na hory. Možnost za příplatek Lux pokoj s TV, minibarem, fénem, klimatizací.

Pláž:

v bezprostřední blízkosti, písčitá - betonová, s pozvolným vstupem do moře, vhodná pro děti, na pláži jsou k dispozici sprchy se sladkou vodou.

Spot a zábava:

krytý bazén o délce 25 m s teplou mořskou vodou, sauna, dětský bazén, hřiště pro děti, tenisové hřiště, stolní tenis, víceúčelové hřiště na volejbal, basketbal, kopanou, vodní sporty. V sezóně možnost poslechu či taneční zábavy na terase hotelu. Tip na výlet: Perast, ostrůvky Sveti Djordje, Gospa od Škrpelja, návštěva města Kotor.
Ostatni:
CHARAKTERISTIKA: příjemný hotel v poklidném místě, který je vhodný převážně pro klientelu, která vyhledává klidnou dovolenou. STRAVOVÁNÍ: all inclusive - švédský stůl snídaně, oběd, večeře, nápoje jsou poskytovány od 10:00 do 22:00 - např. káva, místní nápoje, rakija, víno, pivo, nealkoholické nápoje.

Recenze hoteu hotel Teuta Risan - ***+