Informace a recenze hotel Vila Drago - ***

Země: Černá Hora

Letovisko: Budva

Popis hotelu Vila Drago:

kamenná vila s prostornými terasami, vlastní parkoviště.

Kvalita a hodnocení hotelu Vila Drago:***

Poloha:

komfortní a oblíbená vila s apartmány se nachází v blízkosti turistického střediska Slovenska Plaža, ve vilové čtvrti Budvy, kde převládá klid a příjemná atmosféra. Z vily můžete podniknout každodenní procházky do staré historické Budvy s jedinečnou atmosférou.

Pokoje:

apartmány pro 2, 3, 4 či 5 osob: klimatizované, všechny apartmány mají TV, kompletně vybavenou kuchyň s el. vařičem a nádobím, ledničku, sociální zařízení (WC, sprchovací kout). Apartmán pro 2 osoby: typ studio, obývací část se 2 lůžky, kuchyňský kout, soc. zařízení, balkon. Apartmán pro 3 osoby: typ studio, obývací část se 3 lůžky, kuchyňský kout, soc.zařízení, balkon. Apartmán pro 4 osoby: obývací část se 2 lůžky, ložnice se 2 lůžky, kuchyňský kout, sociální zařízení, balkon. Apartmán pro 5 osob (4+1): obývací část se 2 lůžky a 1 přistýlkou, ložnice se 2 lůžky, kuchyňský kout, sociální zařízení, balkon

Pláž:

vzdálená cca 350 m, písčitě-oblázková (Slovenska Plaža), případně mohou klienti docházet i na pláž Mogren, která je za poplatek (vstup i lehátka) nebo na pláže Tropicana, Acapulco, Tanga Beach.

Spot a zábava:

poblíž vily se nachází promenády a samotné centrum Budvy, která naskýtá nepřebernou možnost využití zábavných programů, koncertů, diskoték, sportovních a zábavných aktivit apod.
Ostatni:
vila nabízí příjemné a soukromé ubytování.

Recenze hoteu Vila Drago - ***