Informace a recenze hotel Vila Perovic - ***

Země: Černá Hora

Letovisko: Budva

Popis hotelu Vila Perovic:

recepce, terasa, vlastní parkoviště.

Kvalita a hodnocení hotelu Vila Perovic:***

Poloha:

komfortní vila s kvalitním renomé se nachází ve vilové čtvrti v blízkosti turistického střediska Slovenska Plaža. Okolí vily je poklidné a relaxační. Můžete zde také podnikat každodenní procházky do nedaleké historické Budvy plné architektonických a kulturních skvostů. Po Vašem příjezdu na Vás přivítá milá a přívětivá Jovanka – správcová vily.

Pokoje:

klimatizované apartmány pro 3, 4, 5 či 6 osob, luxusně vybavené s telefonem, TV, minibarem. Všechny apartmány mají kompletně vybavenou kuchyň s el. vařičem a nádobím, ledničku a myčku. Pro děti do 6 let je možné umístit 1 přistýlku zdarma. Možnost využití trezoru na recepci. Apartmán pro 3 osoby: ložnice se 2 pevnými lůžky a 1 přistýlkou, kuchyň, soc. zařízení, balkon. Apartmán pro 4 osoby: 2 ložnice se 2 lůžky, kuchyň, sociální zařízení, balkon. Apartmán pro 5 osob: ložnice se 2 lůžky, ložnice se 2 lůžky a 1 přistýlkou, kuchyň, 2 sociální zařízení, balkon. Apartmán pro 6 osob: 3 ložnice se 2 lůžky, kuchyň, sociální zařízení, velká terasa.

Pláž:

písčitě-oblázková pláž, vzdálená cca 350 m od vily, možnost pronájmu lehátek a slunečníku na pláži, docházet můžete také na pláž Mogren, Tropicana, Acapulco, Tanga Beach.

Spot a zábava:

poblíž vily se nachází promenády a samotné centrum Budvy, které naskýtá nepřebernou možnost využití zábavných programů, koncertů, diskoték, sportovních a zábavních aktivit apod
Ostatni:
vila je vybavená veškerým komfortem, vyhoví i náročnější klientele.

Recenze hoteu Vila Perovic - ***