Informace a recenze hotel hotel a apartmány Slovenska Plaža - ***

Země: Černá Hora

Letovisko: Budva

Popis hotelu hotel a apartmány Slovenska Plaža:

recepce, několik restaurací, aperitiv bar, kavárna, pizzerie, vinotéka, ambulance, kadeřnický salón, obchody, butiky, taneční terasa, sejf.

Kvalita a hodnocení hotelu hotel a apartmány Slovenska Plaža:***

Poloha:

komplex Slovenska Plaža se nachází asi 500 m jižně od starého města Budva, kam se dostanete krásnou promenádou podél moře. Patří mezi oblíbené středisko postavené ve stylu španělského městečka.

Pokoje:

UBYTOVÁNÍ - HOTEL: dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelnou, WC, balkonem nebo terasou. UBYTOVÁNÍ - APARTMÁNY: dvoulůžkový - 1 dvoulůžková ložnice, vybavený kuch. kout, sprcha, WC, telefon, balkon, třílůžkový - 1 dvoulůžková ložnice, jedno lůžko v obývací části, vybavený kuch. kout, sprcha, WC, telefon, balkon, čtyřlůžkový - 2 dvoulůžkové ložnice, vybavený kuch. kout, sprcha, WC, telefon, balkon, pětilůžkový - 2 dvoulůžkové ložnice, jedno lůžko v obývací části, vybavený kuch. kout, sprcha, WC, telefon, balkon.

Spot a zábava:

dva venkovní bazény s mořskou vodou, dětské hřiště, tobogán na pláži, stolní tenis, tenisové kurty, možnost zapůjčení vodních lyží, na terase u pláže taneční večery a diskotéky.
Ostatni:
STRAVOVÁNÍ - POKOJE: polopenze, snídaně a večeře formou švédských stolů. Stravování se uskutečňuje v centrální restauraci. STRAVOVÁNÍ - APARTMÁNY: polopenze, snídaně a večeře formou švédských stolů. Stravování se uskutečňuje v centrální restauraci. CHARAKTERISTIKA: kompletně vybavené středisko, vhodné pro širokou veřejnost, ale i pro sportovce a vyznavače aktivně prožité dovolené.

Recenze hoteu hotel a apartmány Slovenska Plaža - ***