Informace a recenze hotel hotel a vily Avala Budva - ***

Země: Černá Hora

Letovisko: Budva

Popis hotelu hotel a vily Avala Budva:

restaurace, kavárna, koktejl bar, vnitřní a venkovní bazén přímo nad pláží (v ceně), salón krásy, obchod se suvenýry, galerie umění, lázeňské služby, sauna, turecké lázně, kongresový sál, recepce, non-stop servis, bezplatný vstup na hotelovou pláž Mogren, parkovací plocha, garáže.

Kvalita a hodnocení hotelu hotel a vily Avala Budva:***

Poloha:

Grand hotel Avala je situován pouhých 200 m od monumentálních hradeb historické Budvy a disponuje exkluzivní polohou blízko architektonických skvostů starobylého města a nádherné pláže Mogren. V roce 2006 zde proběhla rekonstrukce poloviny hotelu spolu s jeho vybavením. CK Vám nabízí možnost strávit Vaši dovolenou také v renovované části – v Lux pokojích grand hotelu Avala.

Pokoje:

Pokoje: dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, WC, vana, klimatizace, SAT-TV, minibar. LUX pokoje: dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky a odděleným WC a místností se sprchovacím koutem, sejf na pokoji (bezplatně), vysoušeč vlasů, plochá LCD TV, přípojka na internet.

Pláž:

přímo před hotelem oblázkově-písčitá pláž, překrásná hotelová pláž Mogren s bezplatným vstupem, na pláž Mogren se dostanete po cestičce vytesané ve skále (lehátka, slunečníky za poplatek).

Spot a zábava:

venkovní a vnitřní bazén, vodní sporty, zábavné večery s hudbou a tancem. V centru Budvy můžete navštěvovat nespočet kulturních a zábavních akcí.
Ostatni:
CHARAKTERISTIKA: pěkný hotel s exkluzivní pozicí a dlouholetým renomé.

Recenze hoteu hotel a vily Avala Budva - ***