Informace a recenze hotel hotel Kraljičina Plaža - ****

Země: Černá Hora

Letovisko: Miločer

Popis hotelu hotel Kraljičina Plaža:

hostům hotelu je k dispozici vyhlášená restaurace Kraljičina stolica, aperitiv bar, velká terasa, TV salón, kosmetický salón, parkoviště, krytý bazén, sauna, fitness centrum, společenské prostory klimatizovány.

Kvalita a hodnocení hotelu hotel Kraljičina Plaža:****

Poloha:

příjemný moderní hotel Kraljičina plaža se nachází v půvabném přírodním parku, v blízkosti ostrova Sveti Stefan, na samém okraji Miločerského parku. Právě tady královna Marija sestupovala ze svého růžového sadu a užívala si koupání pod sluncem teplého jihu a právě tady také Vy můžete nalézt své místo pod sluncem.

Pokoje:

klimatizované 2lůžkové pokoje s možností přistýlky, s telefonem, TV, minibarem, sprchou, WC, s balkonem.

Pláž:

v bezprostřední blízkosti písčitá.

Spot a zábava:

vodní sporty, možnost poslechu hudby či tanec.
Ostatni:
STRAVOVÁNÍ: polopenze - snídaně a večeře - švédský stůl. CHARAKTERISTIKA: hotel na vysoké úrovni, vhodný pro rekondiční a léčebné pobyty. MOŽNOST LÉČEBNÝCH, REKONDIČNÍCH SLUŽEB: speciální lékařská prohlídka s kontrolou, podvodní masáž, individuální cvičení v bazénu, skupinová cvičení v bazénu, individuální cvičení v tělocvičně, skupinová cvičení v tělocvičně, masáže - lokální, masáž - celková, galvanizace, elektrostimulace, ultrazvuková masáž. KONGRESY: upozorňujeme na speciální nabídky pro pořádání kongresů a rekondičních pobytů. Informace v cestovní kanceláři.

Recenze hoteu hotel Kraljičina Plaža - ****