Informace a recenze hotel Korali Sutomore - ***

Země: Černá Hora

Letovisko: Sutomore

Popis hotelu Korali Sutomore:

komplex Korali se skládá z budov A, B, C,D a budovy Južno More. Komplex disponuje hotelovou restaurací se 2 terasami, barem, kavárnou a přilehlým parkovištěm. TV místnosti lze využít v prostoru hlavní recepce. V budově A je možnost využití sejfu. V budovách A, B, C je k dispozici výtah.

Kvalita a hodnocení hotelu Korali Sutomore:***

Poloha:

komplex je posazen uprostřed krásné sutomorské pláže, dlouhé skoro 1300 m. Zlatavá barva písku, tyrkysové moře a respekt vzbuzující vysoké hory v zádech společně vytvářejí výjimečnou krásu tohoto prostředí, které vám nabízíme k prožití dovolené. V Sutomore se nachází železniční stanice na trati Bělehrad - Bar.

Pokoje:

dvou a třílůžkové pokoje, s vlastním sociálním zařízením.

Pláž:

přímo u hotelu, písčitá, před vstupem do moře oblázková, vhodná pro děti, na pláži jsou umístěny sprchy se sladkou vodou, poblíž tobogán za mírný poplatek, možnost zapůjčení lehátek a slunečníků. Podél pláže se nacházejí letní restaurace s možností občerstvení za příznivé ceny.

Spot a zábava:

bohaté sportovní a kulturní vyžití v rámci „Klubu PLUS“ či organizované ubytovacím střediskem, programy pro děti v Miniklubu „Plusíčko“, vycházky do blízkého okolí - Ratac, Golo Brdo, Haj - Nehaj, lodní výlety Sv. Stefan a Budva, Královnina pláž u Čanje, Bar, večerní zábava s živou hudbou. Vyznavači sportování mohou provozovat basketbal, plážový volejbal či vodní sporty na pláži.
Ostatni:
hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie i pro rodiny s dětmi. Doporučujeme výlety: Ostrog, Podgorica, Skadarské jezero, Cetinje, Njeguši, Kotor, Dubrovnik, Starý Bar, Ulcinj, vyhlídková jízda pobřežím, horami s výhledem do Albánie, Lovčen, Cetinje.

Recenze hoteu Korali Sutomore - ***