Informace a recenze hotel komplex Zlatna Obala Sutomore - ***

Země: Černá Hora

Letovisko: Sutomore

Popis hotelu komplex Zlatna Obala Sutomore:

dvě recepce, sejf na recepci (v ceně), restaurace s terasou, bar, plážový bar, kavárna, aperitiv bar, minimarket, ambulance, hlídané parkoviště, soukromá pláž pouze pro hotelové hosty, plážový servis (za poplatek), půjčovna aut, animační programy pro děti a dospělé.

Kvalita a hodnocení hotelu komplex Zlatna Obala Sutomore:***

Poloha:

klubový komplex leží v jižní části Sutomore, jen 1 km pěší chůze od centra letoviska Sutomore, kterou lemuje veliký počet barů, restaurací, rybích restaurací, plážových barů, zlatnictví, butiků, minimarketů a diskoték. Leží ve svahovitém terénu, v jednom z nejzelenějších koutů poloostrova Ratac. Klub Zlatna Obala získal název podle přilehlé idylické „Zlaté“ pláže, která se stává čarokrásnou při západu slunce, kdy vody Mediteránu se začnou zabarvovat do nádherně třpytivě zlatavé barvy. Čeká Vás hřejivý svět křišťálově-průzračné vody, oblázkových pláží a upravených ploch na opalování, relaxování a zábavu. KOMPLEX ZLATNA OBALA je rozdělen do jednotlivých pavilonů, které se rozprostírají kolem centrální budovy, kde se nachází recepce, bary, kavárna a restaurace, odkud je překrásný výhled na moře, okolní hory a k večeru na překrásný západ slunce. Jednotlivé pavilony jsou propojeny spolu s centrální recepcí a centrální budovou cestičkami a schůdky v nádherné zeleni. V blízkosti komplexu se nachází také nudistická pláž, která se poodkryje přímo pod útesy, na kterých jsou pozůstatky starobylého opevnění. Nad Zlatnou Obalou se tyčí zelení porostlé pohoří Rumija, které dosahuje ohromných výšek.

Pokoje:

jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové pokoje v jednotlivých pavilo nech, se sprchou a WC, telefonem a ledničkou. Všechny pokoje disponují balkónem, jsou oriento vané na mořskou stranu.

Pláž:

písečná a oblázková, v bezprostřední blízkosti objektu, s možností plážového servisu za poplatek. Na pláži se nachází sprcha se sladkou vodou.

Spot a zábava:

služby Klubu , zábavní centra (diskotéky, bary, restaurace, kolotoče, herny) a sportovní kluby přímo v centru Sutomore.
Ostatni:
romantické místo v klidné části, umístěné v zeleni s krásnou pláží pouze pro hosty komplexu Zlatna Obala.

Recenze hoteu komplex Zlatna Obala Sutomore - ***