Informace a recenze hotel hotel Sveti Stefan - ****

Země: Černá Hora

Letovisko: Sveti Stefan

Popis hotelu hotel Sveti Stefan:

hostům je k dispozici prostorná restaurace s vyhlídkovou terasou, další stylové restaurace, pizzerie, aperitiv bar, snack bar, bazén s barem, kadeřník, obchod se suvenýry, kasino, umělecká galerie, privátní pláž, privátní parkoviště. Společenské prostory jsou klimatizované.

Kvalita a hodnocení hotelu hotel Sveti Stefan:****

Poloha:

Sveti Stefan je hotelový komplex umístěný na ostrově Sveti Stefan, který dostal název podle své dominanty, kostela sv. Stefana. Původní rybářskou osadu založil v 15. století na ostrově rod Paštrovičů (podle kterých se nazývá i hora, táhnoucí se pobřežím od Bečiči až po Buljaricu). Mezi léty 1955 až 1957 byla osada přebudována v přepychové letovisko. Ostrov, na němž se slunili Liz Taylorová, Sophia Lorenová, Claudia Schiffer, Carlo Ponti, Klaus Kinski, Sylvester Stalone a dnes také klienti Kovotouru plus, ještě nikoho nezklamal. Ostrov - hotel Sveti Stefan je uprostřed, v nejluxusnější části pobřeží. Je perlou nejen Jadranu, ale celého Středozemního moře. Toto místo vyhledávají nejnáročnější a nejmajetnější klienti z celého světa. Jeho nejvyšší světové ocenění od mezinárodní organizace novinářů FIJET . Zlaté jablko dokazuje, že na tomto ostrůvku dokáží svým hostům splnit všechny přání. Nyní má ostrov - hotel charakter turistického městečka s velmi příjemnou atmosférou.POLOHA: luxusní hotelové městečko se nachází na ostrově, který je dnes přístupný úzkou hrází (náspem) a je chráněn strmými útesy a hradbami. Spojovací násyp se rozvětvuje do 2 překrásných pláží, udržovaných vždy v perfektním stavu. Jejich povrch tvoří hrubý pestrobarevný písek s převahou cihlovo-červených odstínů. Okolí lemuje hojná přímořská květena, především všudypřítomné palmy a olivovníky.

Pokoje:

dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, se sprchou, WC, minibarem, SAT-TV za poplatek, telefonem, balkonem se zahradním nábytkem.

Pláž:

privátní přímo u hotelu. Je možno samozřejmě využít i vedlejší neplacené pláže na jižní straně nebo Královu či Královninu pláž v blízkém Miločeru. Všechny pláže jsou písčité.

Spot a zábava:

tenis, windsurfing, minigolf, půjčovna člunů, fotbalové a basketbalové hřiště.
Ostatni:
STRAVOVÁNÍ: polopenze - snídaně švédský stůl, večeře výběr z menu + salátový bufet.CHARAKTERISTIKA: tento luxusní hotel je perlou nejen Jadranu, ale celého Středozemního moře, je vhodný zejména pro náročnou klientelu, doporučujeme zejména partnerským dvojicím a to bez rozdílu věku.

Recenze hoteu hotel Sveti Stefan - ****