Informace a recenze hotel Bellevue Ulcinj - **

Země: Černá Hora

Letovisko: Ulcinj - Velika Plaža

Popis hotelu Bellevue Ulcinj:

Hotel Bellevue tvoří 3 budovy s velmi jednoduše zařízenými pokoji a centrální restaurace vzdálená 50 až 200 metrů od jednotlivých pavilónů.

Kvalita a hodnocení hotelu Bellevue Ulcinj:**

Poloha:

Velká Pláž představuje přírodní fenomén krásy a bohatství. Je vzdálena 5 km od Ulcinje, dlouhá je přibližně 12 km, široká cca 60 m a místní obyvatelé ji nazývají "Ulcinjskou Copacabanou". Kvalitě písku na této pláži jsou přisuzovány léčebné účinky, jelikož je bohatý na minerály a doporučuje se revmatikům, jakož i dalším nemocným osobám.

Pokoje:

Dvoulůžkové pokoje s možností jedné nebo dvou přistýlek.

Pláž:

Vzdálenost od pláže 250 metrů.

Spot a zábava:

Na pláži je možné si vypůjčit různé sportovní rekvizity - surf, vodní lyže, vodní šlapadla či můžete provozovat, zde velice populární, vodní rybolov.Volejbalové a tenisové kurty.
Ostatni:
Stravování - Polopenze v centrální restauraci. Snídaně kontinentální, večeře servírované * Hodnocení - Velmi příznivá cena, hezké poloha, příjemná pláž. Vzdálenost od Ulcinje 3 - 4 km. Při dopravě busem odjezd z Prahy. Za příplatek svozy na trasu autokaru z dalších míst: Jindřichův Hradec, Prachatice, Vimperk, Klatovy , Cheb, Sokolov, K.Vary, Chomutov, Most, Teplice, Ústí nad Labem, Žatec , Hradec Králové, Pardubice, Jihlava, Svitavy, Olomouc, Litomyšl, Chrudim, Havlíčkův Brod , Ostrava, Hranice, Bruntál, Opava, Šumperk, Jeseník.

Recenze hoteu Bellevue Ulcinj - **