Informace hotel hotel Athena Korfu - ***

Země: Řecko

Letovisko: Korfu-Agios Georgios

Popis hotelu hotel Athena Korfu:

Ubytovací komplex Athéna je rozdělen do tří samostatných objektů - hlavní hotelové budovy a dvou samostatných domů se studii i hotelovými pokoji. V hlavní hotelové budově je všem klientům k dispozici recepce, restaurace, bar, salónek a trezory. Hotel bohužel nemá vlastní bazén, ale ten je k dispozici hned u sousedního hotelu. Vstup do bazénu je volný, předpokládá se však alespoň minimální konzumace u baru.

Kvalita a hodnocení hotelu hotel Athena Korfu:***

Poloha:

Hotel má ideální polohu pouze cca 20-40m od široké písečné pláže. V letovisku Agios Georgios jsou po celé léto otevřené supermarkety, restaurace, taverny, rychlé občerstvení, bary, diskotéka.

Pokoje:

Komfortní pokoje pro 2 osoby s možností jedné přistýlky jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, balkonem s posezením, ledničkou a klimatizací. Většina pokojů má částečný výhled na moře. Přistýlkou je u dospělých řádné lůžko, u dětí lůžko rozkládací. Doporučujeme náročným klientům. Kvalita ubytování odpovídá hotelu kategorie ***.

Pláž:

Jen 20-40m od široké písečné pláže !!!

Spot a zábava:

K dispozici je několik provozoven vodních sportů (vodní lyže, paragliding, "banán" atd.) a půjčoven (vodní kola, kajak aj.).
Ostatni:
Služby: Snídaně. Jsou podávány formou bufetu. Možnost dokoupení večeří formou servírovaného menu se čtyřmi chody (předkrm, zeleninový salát, hlavní jídlo, dezert). Strava je podávána v příjemné restauraci hotelu Athéna s výhledem na moře. Náš názor: Komforní ubytování přímo u pláže.

Recenze hoteu hotel Athena Korfu - ***