Informace hotel studia Margarita Korfu -

Země: Řecko

Letovisko: Korfu-Roda

Popis hotelu studia Margarita Korfu:

Tento krásný dům Vás zaujme jedinečnou polohou na úpatí hory Pantokrator pouhých 150 m od slavné ostrovní pláže Gold Beach, v rozkvetlé zahradě u velkého bazénu se sluneční terasou a lehátky.

Poloha:

BARBATI - V ostrovní zeleni ukryté příjemné letovisko ležící na východním pobřeží ostrova, 18 km severně od Kerkyry. Rozkládá se při zeleném úbočí nejvyšší hory Pantokrátor (906 m). Zdejší oblázková pláž „Gold Beach“ s bohatou nabídkou vodních sportů patří mezi nejvyhledávanější na ostrově. Místní taverny a rybí restaurace lákají labužníky k ochutnávce mousaki, souvlaki a dalších řeckých specialit. Barbati je vhodné místo pro Vaši klidnou dovolenou v lůně krásné přírody.

Pokoje:

Prostorná 2-lůžková studia (možnost přistýlky) jsou vybavena kuchyňským koutem (vařič, lednice, nádobí), příslušenstvím a balkonem s kouzelnými výhledy na moře a v dáli ležící Kerkyru.

Pláž:

pouhých 150 m od slavné ostrovní pláže Gold Beach

Ostatni:
Snídani a obědu nepřikládají Korfané velkého významu. Zato večeře jsou hlavní událostí dne. Tradiční specialitou jsou TZATZIKI – jogurtová pomazánka se strouhanou okurkou, česnekem, olivovým olejem a octem , SOUVLAKI – vepřové maso na špízu kořeněné majoránkou, česnekem, solí a pepřem a MOUSAKA – zapečený nákyp s jehněčím a hovězím mletým masem, cuketami, česnekem, cibulí a rajčaty. Nejznámějším a nejtypičtějším ostrovním likérem je kumquat vyráběný z citrusových plodů rostoucích pouze na Korfu. Z koňaků je nejproslulejší metaxa, čím více hvězdiček, tím vyšší kvalita, a ouzo je osvěžující anýzová pálenka, která po zředění vodou získává mléčné zbarvení.

Recenze hoteu studia Margarita Korfu -