Informace hotel Lito hotel Rhodos - ***

Země: Řecko

Letovisko: Ostrov Rhodos

Popis hotelu Lito hotel Rhodos:

Zrekonstruovaný hotel ležící na pláži. Disponuje 102 pokoji a nabízí velmi příjemné ubytování. Hotel leží v oblasti Ixia mezi oblastmi Rhodos a Ialysos, což je velkou výhodou. Doporučujeme určitě navštívit hlavní město Rhodos. Zařízení hotelu: Recepce, bar, TV-místnost, snack bar, bazén s dětským brouzdalištěm je umístěn v prostředí hezké zahrady společně i s barem, který nabízí přes den řadu osvěžujících nápojů. V hotelovém snack baru můžete ochutnat spoustu řeckých specialit. Na pláži můžete využít širokou nabídku vodních sportů, nedaleko se nacházejí tenisové kurty a stolní tenis nebo si můžete pronajmout auto. Zdarma: lehátka a slunečníky u bazénů.

Kvalita a hodnocení hotelu Lito hotel Rhodos:***

Poloha:

Ixia je jedním z nejvyhledávanějších míst na severozápadním pobřeží ostrova a leží asi 5 km od hlavního města. Živé řecké městečko nabízí příjemnou a pohodovou atmosféru. Můžete využít široké nabídky vodních sportů, od vodního lyžování, paraglidingu až k možnosti pronájmu vodních skútrů, nebo jen tak relaxovat ve stínu místních taverniček, kavárniček a restaurací. Podél pobřeží se rozprostírá 3 km dlouhá krásná pláž s tyrkysově modrým mořem. Výhodou je blízkost hlavního města Rhodos, s nímž má Ixia velmi dobré autobusové spojení.

Pokoje:

Všechny pokoje jsou rekonstruované, vybaveny nábytkem, mají vlastní sociální zařízení, telefon, rádio, SAT-TV, ledničku, trezor, klimatizaci a balkon. Za příplatek: klimatizace, trezor (na místě pobytu) a výhled na moře (při koupě v ČR).

Pláž:

Hotel se nachází přímo u pěkné písečně-oblázkové pláže, na kterou se dostanete pouhým přejitím místní komunikace. Lehátka, slunečníky a vodní sporty jsou za příplatek.

Spot a zábava:

Na pláži můžete využít široké nabídky vodních sportů.
Ostatni:
Hodnocení:  dítě 2-6 let pobyt zdarma  luxusní ubytování přímo na pěkné písečné pláži  klimatizace  SAT-TV  zdarma: lehátka a slunečníky u bazénu  lokalita nabízí odpočinek i zábavu  vhodný všechny věkové kategorie

Recenze hoteu Lito hotel Rhodos - ***