Informace hotel Vila Orange Vrasna -

Země: Řecko

Letovisko: Chalkidiki-Nea Vrasna

Popis hotelu Vila Orange Vrasna:

Vila Orange A + B-Vila se nachází v centru Vrasny v klidové zóně cca 5 min od moře. K dispozici jsou 2 - 4 lůžkové pokoje. Vzdálenost do Asprovalty cca 20 min.A – terasy situované do klidné ulice, B – terasy situovány do atria.

Poloha:

Nea Vrasna je velmi oblíbené letovisko, které je společně s Vrasnou Paralia a Agios Georgios součástí Vrasny, která leží ve Strymonijském zálivu mezi městečky Stavros a Asprovalta. Tato vyhlášená letoviska spojují 12 km dlouhé písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, které je známé svou čistotou a léčebnými účinky. Celé pobřeží je lemováno celoročně zeleným pohořím Kerdilia. Nea Vrasna nabízí promenády s fontánami, tavernami a obchody, které večer ožijí a rozjasní tak celé pobřeží. Hudba z mnoha taveren či barů jistě přiláká k příjemné procházce podél moře až k městu Asprovalta. V Nea Vrasně jsou půjčovny aut, motocyklů a kol. Naleznete zde také cukrárny, pekárny a obchody otevřené do pozdních nočních hodin. Řecké speciality můžete ochutnat v jedné z mnoha místních taveren. Doporučujeme Vám navštívit městečka Stavros nebo Asprovaltu, která jsou snadno dostupná příjemnou procházkou. Rovněž si nenechte ujít koupání na překrásných plážích nedaleko městečka Olympiáda s archeologickým komplexem Stagira.

Pokoje:

kuchyňský kout s lednicí, vařičem, základní sadou nádobí, lůžkoviny, sociální zařízení (WC, sprchový kout), balkon nebo terasu

Pláž:

cca 5 min od moře

Ostatni:
Stravování: vlastní nebo možnost zakoupení snídaní a večeří v nedaleké taverně

Recenze hoteu Vila Orange Vrasna -