Informace hotel studia Gallini Polichrono - **+

Země: Řecko

Letovisko: Chalkidiki-Polichrono

Popis hotelu studia Gallini Polichrono:

studia s příjemnou atmosférou se nacházejí v letovisku Polichrono, v jeho okrajové části v klidnějším prostředí. Moře a krásná písečná pláž je hned před studii, k dosažení přes silnici.

Kvalita a hodnocení hotelu studia Gallini Polichrono:**+

Poloha:

• Vzdálenost od Thessaloniki: cca 90 km. • Hodnocení letoviska: vhodné pro všechny generace , čeká Vás klidnější dovolená.

Pokoje:

Kapacita: komplex má 14 studií (2-lůžkových s možností 1 až 2 přistýlek). Studio pro 2 - 3 osoby tvoří jedna místnost se 3 lůžky, oddělená kuchyňská linka se základním vybavením, el. vařičem a lednicí, koupelnou se sprchou, WC, balkónem s křesílky, stolkem a sušákem na prádlo. Studio pro 2 - 4 osoby tvoří jedna místnost se 3 lůžky, oddělenou kuchyňskou linkou se základním vybavením, el. vařičem a lednicí, zde je též rozkládací gauč pro 4. osobu, koupelnou se sprchou, WC, balkónem s křesílky, stolkem a sušákem na prádlo. Dětská postýlka na vyžádání zdarma. Všechna studia mají výhled na moře.

Pláž:

Moře a krásná písečná pláž je hned před studii

Spot a zábava:

vodní sporty na pláži - za poplatek. Slunečníky a lehátka na pláži (za poplatek cca 6 až 8 €/set/den). Doporučujeme procházky a výlety do okolí.
Ostatni:
Stravování: vlastní s možností vaření.

Recenze hoteu studia Gallini Polichrono - **+