Informace hotel studia Golden Star Lefkada - ****

Země: Řecko

Letovisko: Lefkada-Nidri

Popis hotelu studia Golden Star Lefkada:

Nová samostatně stojící dvoupodlažní budova s bazénem se nachází v klidné části letoviska. Je vzdálena asi 200 m od písečno-oblázkové pláže. Celková kapacita budovy je 7 studií s možností přistýlky. V přízemí objektu je menší příjemný bar, studia jsou v 1. a 2. patře.

Kvalita a hodnocení hotelu studia Golden Star Lefkada:****

Poloha:

LETOVISKO NIDRI-Zde naleznete vše co vyžadujete od dovolené. Nabízí procházky k vodopádu, bohatý noční život a hlavní třídu s mnoha obchůdky. Je odtud spojení na ostrovy Meganisi a Kefalonii. Při plavbě můžete vidět ostrov Scorpio jenž náleží rodině řeckého multimilionáře Onassise. Toto místo můžeme doporučit těm, kteří očekávají aktivnější způsob dovolené. V Nidri se nacházejí oblázkové pláže s pozvolným vstupem do vody. Doba transferu z letiště cca 60 min.

Pokoje:

Ve 2-lůžkových prostorných studiích s možností až 2 přistýlkek s vlastním sociální zařízením a vybaveným kuchyňským koutem, v oknech sítě proti komárům, klimatizace v ceně a velký balkón.

Pláž:

asi 200 m od písečno-oblázkové pláže

Ostatni:
NÁŠ NÁZOR: Ubytování je vhodné jak pro klienty hledající rušnější noční život a zábavu, tak i pro rodiny s malými dětmi.

Recenze hoteu studia Golden Star Lefkada - ****