Informace hotel hotel Kiparis Kiten - ***

Země: Bulharsko

Letovisko: Kiten

Popis hotelu hotel Kiparis Kiten:

Nový luxusní hotel postavený v roce 2005 se nachází v klidnější části starého Kitenu, cca 50 metrů od centra letoviska. V blízkosti hotelu najdete internetovou kavárnu, poštu, mnoho butiků, obchůdků s občerstvením a stylových restaurací. Vybavení: V hotelu je k dispozici recepce, na střešní terase je minibar s příjemným posezením a nádherným výhledem na letovisko Kiten.

Kvalita a hodnocení hotelu hotel Kiparis Kiten:***

Poloha:

Kiten je příjemné přímořské městečko ležící cca 60 kilometrů jižně od Burgasu. Dříve rybářská osada je v současnosti centrem dynamicky se rozvíjející turistické oblasti s plným servisem služeb. Písečné pláže lemované skalnatými zálivy patří k nejkrásnějším místům jižního Černomoří. Dobré autobusové spojení umožňuje turistům navštívit okolní městečka: Primorsko, Sozopol, Burgas a carevo. Kiten se nachází v podhůří lesnatého pohoří Strandža a díky dubovým a borovým lesům vyniká mimořádně zdravým klimatem a velmi zajímavou okolní přírodou. V poslední době zde byla nově otevřena celá řada penzionů, stylových restaurací, ve kterých můžete ochutnat výbornou domácí i mezinárodní kuchyni, kavárniček, obchodů a pořádají se zde také vyhlášené plážové diskotéky. V letovisku Kiten najdete dvě krásné písečné pláže - severní a jižní. Na jedné z pláží je tobogán a široká nabídka vodních sportů. Během pobytu můžete také navštívit spoustu zajímavých míst prostřednictvím fakultativních výletů, které jsme pro vás připravili.

Pokoje:

Nadstandartně vybavené dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky mají k dispozici koupelnu (sprcha+WC), ledničku, TV, varnou konvici a balkon s posezením.

Pláž:

Dvě krásné písečné pláže - severní a dlouhá jižní jsou vzdáleny cca 250 - 350 metrů od domu. Na jedné z pláží je také tobogán. Lehátka a slunečníky na obou plážích za poplatek nebo možnost využití vlastních slunečníků a lehátek. Cesta na pláž vede po kolonádě mezi obchůdky se suvenýry a stánky s občerstvením.

Ostatni:
Stravování: Rozšířená kontinentální snídaně. Možnost dalšího stravování dle vlastního výběru v mnoha restauracích a tavernách, které nabízí letovisko. Na místě u delegáta nabízíme také možnost dokoupení stravování za výhodné ceny, které se podává ve vedlejší restauraci, nebo ve smluvních restauracích letoviska.

Recenze hoteu hotel Kiparis Kiten - ***