Informace hotel Grand hotel Primorsko - ****

Země: Bulharsko

Letovisko: Primorsko

Popis hotelu Grand hotel Primorsko:

Vstupní hala s recepcí, lobby bar, panoramatický výtah, dvě restaurace, kavárna, pizza bar, noční klub, venkovní bazén s brouzdalištěm pro děti, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, bar u bazénu, SPA centrum – krytý bazén, aromaterapie, sauna, pára, ledová sprcha, masáž apod., obchod, stolní tenis zdarma, bezdrátový internet, velký konferenční sál, parkoviště, půjčovna aut (vše za poplatek), dětská animace.

Kvalita a hodnocení hotelu Grand hotel Primorsko:****

Poloha:

Nově otevřený hotel se nachází v severní části Primorska. Je vzdálen cca 400 m od centra letoviska a cca 150 m od severní pláže.

Pokoje:

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha a vana, umyvadlo, fén, WC) jsou klimatizovány a vybaveny novým moderním nábytkem, trezorem (za poplatek), TV s kabelovou přípojkou, minibarem a telefonem. Možnost jedné přistýlky.

Pláž:

Dvě pláže v Primorsku – severní a jižní – jsou velmi prostorné, dlouhé několik kilometrů, svažující se postupně do moře. Vodní sporty, tobogan (jižní pláž), občerstvení, bary. Na konci severní pláže se nachází nudistická pláž.

Spot a zábava:

venkovní bazén s brouzdalištěm pro děti, SPA centrum – krytý bazén, aromaterapie, sauna, pára, ledová sprcha, masáž apod., obchod, stolní tenis , půjčovna aut (vše za poplatek), dětská animace.

Recenze hoteu Grand hotel Primorsko - ****