Informace hotel aparthotel Glarus Beach Zlaté Písky - ****

Země: Bulharsko

Letovisko: Zlaté Písky

Popis hotelu aparthotel Glarus Beach Zlaté Písky:

Vstupní hala s recepcí, výtah, trezor v recepci (za poplatek), lobby bar, denní bar, restaurace s terasou, pivnice, venkovní bazén s dětským brouzdalištěm (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma), bar u bazénu, fitness centrum (za poplatek), jacuzzi (za poplatek), sauna (za poplatek), masážní salónek (za poplatek), lékař, kadeřnictví, internetová přípojka (za poplatek), konferenční sál, parkoviště.

Kvalita a hodnocení hotelu aparthotel Glarus Beach Zlaté Písky:****

Poloha:

Tento hotelový komplex se skládá ze dvou budov. Nachází se v severní klidné části letoviska přímo na přímořské promenádě.

Pokoje:

V hotelu jsou k dispozici také hotelové apartmány A 2+2 s balkonem a výhledem na moře (ložnice – dvě lůžka a denní místnost s kuchyňským koutem s dvouvařičem a základním vybavením). Jsou vybaveny vlastním sociálním příslušenstvím (sprcha, umyvadlo, WC), klimatizací, TV/SAT, telefonem a minibarem. Možnost dvou přistýlek.

Pláž:

Prostorná písečná pláž dlouhá několik kilometrů. Půjčování lehátek a slunečníků (za poplatek), bazény kolem pláže. Na pláži možnost paraglidingu, pronajmutí vodních kol, vodních lyží, skútrů, windsurfi ngu, jízda na vodním banánu (vše za poplatek).

Ostatni:
Doporučení CK: Komfortní hotel přímo na přímořské promenádě s příjemnou atmosférou. Ubytování pro náročnější klientelu všech věkových kategorií.

Recenze hoteu aparthotel Glarus Beach Zlaté Písky - ****