Informace hotel Rekreační komplex Stupice - karavany -

Země: Chorvatsko

Letovisko: Istrie-Premantura

Popis hotelu Rekreační komplex Stupice - karavany:

Vybavení celku: recepce, trezor, market, restaurace, rychlá občerstvení, cukrárny, sprchy a veřejné grily na pláži, kotviště člunů, solární umývárny a WC, velké parkoviště a parkovací místa, sportoviště na streetbal, volejbal, fotbal, tenis, půjčovny sportovních potřeb, člunů, surfů, stolní tenis, dětský koutek, pláže oblázkové, přírodní plata, drobné kamínky, pozvolný vstup, bójkami ohrazený prostor pro děti a neplavce, sprchy, lavičky, asfaltové komunikace, kotviště zdarma

Poloha:

Leží v romantických zátokách a na výběžcích letoviska Premantura na začátku přírodní rezervace Mysu Kamenjak. Velká část kempu je terasovitá, stíněna piniemi. Poloha i přírodní scenerie tohoto kouzelného místa zaručují spokojenost milovníkům přírody, průzračného moře a kempingového života. Jde o nejlépe položený rekreační komplex na Istrii, a to díky přírodní rezervaci, klimatu a čistotě vody. Karavany jsou ideální pro všechny, kdo svou dovolenou tráví aktivně na moři a v přírodě, věnují se cyklistice, kolektivním sportům, windsurfu, potápění aj., bez nároků na vyšší standard ubytování. Velmi dobrá alternativa pro větší rodiny, skupiny, milovníky vodních sportů. Prostředí je nekonformní, společenské a kulturní vyžití je možné rovněž v Pule a Medulinu. Hodí se pro dlouhodobější pobyt, např. ze zdravotních důvodů.

Pokoje:

Karavany pro 2–4 osoby, s možností jedné přistýlky pro dítě, mají vždy textilní předstan s kuchyňkou, se základním vybavením k vaření, s lednicí, nádobím i vařičem, pracovním stolkem a plastovým sedacím nábytkem, české elektrické přípojky, vysoké nafukovací matrace, deky a polštáře. Lůžkoviny nejsou k dispozici.
Ostatni:
Vzdálenost:80–100 m od moře, 600 m od centra, 11 km od Puly, 1,5 km od zastávky do Puly

Recenze hoteu Rekreační komplex Stupice - karavany -