Informace hotel Riu Mehari Beach - ***+

Země: Djerba - Tunisko

Letovisko: Djerba

Popis hotelu Riu Mehari Beach:

V tomto komfortním hotelu je hostům k dispozici vstupní hala s recepcí, bar, bar u bazénu, snack bar na pláži, restaurace, TV místnost, konferenční místnost, kadeřnictví, obchody.

Kvalita a hodnocení hotelu Riu Mehari Beach:***+

Poloha:

Hotel se nachází v zahradě, 6 km od města Midoun a 18 km od města Houmt Souk. V blízkosti je golfové hřiště.

Pokoje:

Pokoje s vlastním soc. zařízením, klimatizací, telefonem, TV se sat. příjmem, sejfem a balkonem nebo terasou. Dvoulůžkové pokoje s jednou přistýlkou, druhá přistýlka na vyžádání.

Pláž:

Hotel leží v blízkosti písečné pláže. Lehátka a slunečníky zdarma.

Spot a zábava:

Venkovní bazén s dětskou částí, vnitřní bazén, dětské hřiště, miniklub, stolní tenis, plážový volejbal, šipky, tenisové kurty, animační programy, fitness centrum, zábavné večery, golfové hřiště, půjčovna kol, vodní sporty na pláži, lázně, masáže. Pro děti Dětské hřiště, miniklub, dětský bazén.
Ostatni:
Stravování : ALL INCLUSIVE ZAHRNUJE - výběr z teplých jídel, studených předkrmů, salátů, dezertů a sezónního ovoce. - snídaně, oběd a večeře formou bufetu včetně nápojů - 13:00 - 15:00 snack v baru na pláži - 15:00 - 17:00 odpolední snack - 10:00 - 24:0O nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby . Služby v ceně : ALL INCLUSIVE ZAHRNUJE: Stolní tenis, volejbal, posilovna, šipky, kuželky, aerobic, vodní polo, basketbal, střelnice, dětský bazén, miniklub, dětské hřiště, venkovní bazén, krytý bazén, multi-sport kurt, fitness centrum, tenisové kurty, animační programy pro děti od 4 do 12 let po celý den, animační programy pro dospělé po celý den, večerní zábavní programy, show nebo živá hudba každý den.

Recenze hoteu Riu Mehari Beach - ***+