Informace hotel Sun Club - ***+

Země: Djerba - Tunisko

Letovisko: Djerba

Popis hotelu Sun Club:

Hotelový areál je tvořen několika budovami. Klientům nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, restauraci, několik barů, pizzerii, maurskou kavárnu, kadeřnictví, TV místnost a obchody.

Kvalita a hodnocení hotelu Sun Club:***+

Poloha:

Hotel leží v zahradě, 11 km od Houmt Souku a 4 km od města Midoun. Vzdálenost od letiště 20 km.

Pokoje:

Pokoje s vlastním sociálním zařízením, klimatizací, telefonem, balkonem nebo terasou. Dvoulůžkové pokoje s možností jedné nebo dvou přistýlek.

Pláž:

Písečná pláž leží 100 m od hotelu.

Spot a zábava:

Venkovní bazén, dětský bazén, krytý bazén, diskotéka, stolní tenis, tenis, fitness centrum, aerobic, vodní gymnastika, animační programy pro dospělé a děti po celý den, šlapadla, sauna, masáže, turecké lázně .
Ostatni:
Stravování - polopenze nebo all inclusive - all obsahuje : - snídaně, oběd a večeře formou bufetu včetně nápojů - 10:00 - 17:00 Blue bar - nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby - 10:00 - 22:00 bar all inclusive - nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby - 15:30 - 16:30 snack (káva, čaj, džus, zákusek, zmrzlina pro děti) - stolní tenis, tenis (platí se za půjčení tenisových raket cca 3 - 5 TND), fitness centrum, aerobic, vodní gymnastika, nemotorové vodní sporty, animační programy pro děti a dospělé po celý den - lehátka a slunečníky u bazénu a na pláži.

Recenze hoteu Sun Club - ***+