Informace hotel Vincci Eden Star Djerba - ****

Země: Djerba - Tunisko

Letovisko: Djerba

Popis hotelu Vincci Eden Star Djerba:

nový a kvalitní hotel je situován u krásné dlouhé písečné pláže, vzdálen asi 10 km od centra Zarzisu, asi 50 km od letiště na Djerbě a 20 km od turistické části Djerby. Doprava do centra Zarzisu nebo na Djerbu je možná taxi nebo sběrným taxi (louage). Vybavení: hotel tvoří hlavní hotelová budova a 2 křídla směřující k pláži (3patrové s výtahy). V hotelu je velká recepce se směnárnou, mini market, konferenční sál, hlavní restaurace, hlavní bar, restaurace a´la carte, stylová maurská kavárna, snack bar/barbecue a pizzérie, bar u bazénu, snack bar u pláže, thalassocentrum, estetické centrum, venkovní bazén pro dospělé, dětský bazén, vnitřní bazén s mořskou vodou, lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži, plážové osušky (oproti vratné kauci), denní i večerní animační programy – aerobik, vodní pólo, aquagymnastika, večerní kabarety a show, tenisové kurty, kajak, windsurfing, šlapadla.Služby za poplatek: trezor, minibar, kadeřnictví, internet, kúry a procedury v thalassocentru – masáže a hydromasáže, sauna, turecké lázně, kúry v estetickém centru, vodní skútr, katamarán.

Kvalita a hodnocení hotelu Vincci Eden Star Djerba:****

Poloha:

ZARZIS-Přímořská oáza, která se nachází 40 minut cesty z letiště na Djerbě. Najdete ji na pevnině a s ostrovem Djerba je spojená římským mostem. V tomto městě, které vyrostlo na místě původního římského Gergis, dnes žije 70 000 obyvatel. Rekreační zóna s nádhernými plážemi s bílým pískem, křišťálově čistým mořem, obklopená vysokými palmami, je vzdálená od centra Zarzis dva kilometry.

Pokoje:

kvalitní hotel společnosti Vincci, otevřený v březnu 2003, disponuje celkem 258 pokoji. Standardní pokoje s možností 1 přistýlky pro dospělého nebo s možností ubytovat 2 dospělé a 2 děti (tyto pokoje mají 2 pevná lůžka a palandu) jsou moderně zařízeny a vybaveny koupelnou s WC, klimatizací, telefonem, fénem, SAT/TV, balkonem nebo terasou. K dispozici jsou také prostorné rodinné pokoje pro 4 dospělé nebo rodiny s dětmi. Jde o 2 propojené pokoje se 2 ložnicemi a 1 koupelnou (nelze uplatnit dítě zdarma) – za příplatek. Pokoje stranou k moři za příplatek.

Pláž:

přímo u písčité pláže

Ostatni:
Pro děti: dětský bazén, dětský hotelový klub a koutek pro děti.

Recenze hoteu Vincci Eden Star Djerba - ****