Informace hotel hotel Homere Djerba - ***

Země: Djerba - Tunisko

Letovisko: Djerba

Popis hotelu hotel Homere Djerba:

Hotel se skládá z několika budov postavených v ostrovním stylu. Hotel disponuje vstupní halou s recepcí, restaurací a la carte, pizzerií, barem, snack barem, maurskou kavárnou, butiky se suvenýry, tabákem a novinami, diskotékou s nočním klubem.

Kvalita a hodnocení hotelu hotel Homere Djerba:***

Poloha:

Hotel se rozkládá cca 150 m od písečné pláže (lehátka a slunečníky pro hotelové hosty zdarma), od které je oddělen místní komunikací. Na pláž dojdete hotelovou pěšinkou. Od hlavního města ostrova Houmt Souk je hotel vzdálen cca 20 km a do městečka Midoun s množstvím obchůdků a kaváren je to cca 6 km.

Pokoje:

Klimatizované pokoje koupelnu s vanou nebo sprchou a WC, telefon, SAT-TV a balkon nebo terasu.

Pláž:

jen cca 150 m od písečné pláže

Spot a zábava:

Vnitřní vyhřívaný bazén a venkovní bazén jak pro dospělé, tak pro děti, u něhož jsou vám k dispozici slunečníky a lehátka zdarma. Hotel pro své hosty pořádá různé animační programy (ze sportovních je to např. aerobic, lukostřelba, volejbal atd.), dále je vám k dispozici mini club pro děti 4-12-ti let, tenisové kurty, minigolf, stolní tenis. Nachází se zde také Centrum zdraví, kde je možno využívat za poplatek saunu, turecké lázně, masáže nebo fitness.
Ostatni:
Stravování: Polopenze formou bufetu nebo možnost All Inclusive All Inclusive: Snídaně (6:00-9:30), oběd (12:30-14:00) a večeře (19:00-21:00) formou bufetu. Odpolední občerstveni (16:00-17:00) – káva, zákusky a mignardises pro dospělé, koláčky a zmrzlina pro děti. Neomezené množství nealkoholických a místních alkoholických nápojů (10:00-24:00) v hlavním baru a v baru u bazénu (10:00-18:00) – fanta, cola, sprite, soda, minerálka, džusy, káva, čaj, bílé, růžové a červené víno, boukha, muscat, anisette gras, thibarine a pivo.

Recenze hoteu hotel Homere Djerba - ***