Informace a recenze hotel Giktis hotel Djerba - ***

Země: Djerba - Tunisko

Letovisko: Zarzis

Popis hotelu Giktis hotel Djerba:

Hotel leží v zahradě v turistické oblasti, 2 km od centra města Zarzis. Od letiště na Djerbě je vzdálen 50 km. Vybavení Hotelu Hotel vhodný pro všechny věkové kategorie. K dispozici je vstupní hala s recepcí, směnárna, konferenční sál, disotéka, obchody, restaurace, restaurace á la carte, snack bar na pláži, lobby bar, bar, bar u bazénu, kavárna, pizzerie.

Kvalita a hodnocení hotelu Giktis hotel Djerba:***

Poloha:

ZARZIS Přímořská oáza, která se nachází 40 minut cesty z letiště na Djerbě. Najdete ji na pevnině a s ostrovem Djerba je spojená římským mostem. V tomto městě, které vyrostlo na místě původního římského Gergis, dnes žije 70 000 obyvatel. Rekreační zóna s nádhernými plážemi s bílým pískem, křišťálově čistým mořem, obklopená vysokými palmami, je vzdálená od centra Zarzis dva kilometry.

Pokoje:

Vlastní sociální zařízení, klimatizace, telefon, balkón nebo terasa. Dvoulůžkové pokoje s možností jedné nebo dvou přistýlek.

Pláž:

Hotelová písečná pláž je vzdálena 200 m od hotelu.

Spot a zábava:

Venkovní bazén, krytý bazén, bazén pro děti, dětské hřiště a miniklub, lázně, sauna, masáže, aerobic, animační programy pro děti a dospělé, plážový volejbal, minigolf, fotbal, stolní tenis.

Recenze hoteu Giktis hotel Djerba - ***