Informace hotel Guayacan Juan Dolio - **

Země: Dominikánská republika

Letovisko: Juan Dolio

Popis hotelu Guayacan Juan Dolio:

Apartmány jsou umístěny necelých 100 metrů od pláže a jsou vybaveny dvoulůžkovými pokoji s velkou terasou, z níž je částečný výhled na pláž a možností přistýlky.

Kvalita a hodnocení hotelu Guayacan Juan Dolio:**

Poloha:

Tyto apartmány se nacházejí v malé rybářské vesničce Guayacanes, která leží na březích Karibského moře mezi turistickými středisky Boca Chica a Juan Dolio, do kterých je možné dojet za pár minut autobusem. Výhodná poloha - cca 45 minut od hlavního města a 25 minut od letiště v SantoDomingo, je výhodná jak pro ty zájemce, kteří při okružních jízdách hledají místo pro kratší pobyt, tak i pro pobyty dlouhodobější. Doporučujeme zejména těm, kteří chtějí poznat detailněji dominikánskou kulturu a zvyky místních lidí. Všechny základní potraviny je možné nakoupit cca. 15m od apartmánu v místním obchodu, pekárna a další malé obchůdky se nacházejí od apartmánu pár minut chůze. Je zde i několik typických barů a malých restaurací, kde je možné se kvalitně a levně stravovat.Výhodou a předností tohoto místa a typu dovolené je především klid a pohoda, protože tato vesnička nepatří mezi turistická střediska a navíc je zde skvělá příležitost poznat opravdový život Dominikánců. Za zábavou a většími nákupy je pak možné se vydat autobusem nebo taxikem do nedalekého provinčního města - San Pedra.

Pokoje:

Každý pokoj je útulně vybaven a skládá se z ložnice s dřevěným nábytkem a stropním ventilátorem, koupelnou a kuchyní. Kuchyně je prakticky vybavena vším potřebným, tzn. ledničkou s mrazákem, plynovým sporákem, mikrovlnnou troubou, kávovarem a kompletním nádobím. Na terase je posezení s proutěným nábytkem.

Pláž:

necelých 100 metrů od pláže

Spot a zábava:

vodní sporty
Ostatni:
Tyto pobyty nabízíme především těm, kteří se chtějí do této lákavé země podívat a nepotřebují hotely se systémem "all inclusive", chtějí sami poznávat zákoutí Dominikánské republiky a za ubytování zaplatit poměrně nižšší cenu. Ideální např. pro skupinky potápěčů (potápěčské centrum). Vzdálenost z letiště Santo Domingo cca 40 min.

Recenze hoteu Guayacan Juan Dolio - **