Informace hotel Viva Dominicus Beach - ***+

Země: Dominikánská republika

Letovisko: BAYAHIBE

Popis hotelu Viva Dominicus Beach:

3 bazény s dětským brouzdalištěm,4 restaurace,diskotéka,4 tenisové kurty,stolní tenis,fitness centrum,sauna,kulečník,lukostřelba,hřiště na plážový volejbal,dětský klub, centrum vodních sportů - zdarma k dispozici kajaky, šlapadla, windsurfing, potřeby na šnorchlování. Hotel pořádá animační programy pro hotelové hosty – kulturní show, kurzy tance a španělštiny. Za poplatek motorizované vodní sporty, masáže, salón krásy, jízda na koni, potápěčské centrum. Za příplatek možnost využití areálu hotelu Viva Dominicus Palace. Golfové hřiště Casa de Campo je cca 20 min. jízdy od hotelu.

Kvalita a hodnocení hotelu Viva Dominicus Beach:***+

Poloha:

Bayahibe je spolu s Punta Canou považováno za nejhezčí místo na pobyt u moře v Dominikánské republice. Moře Vás láká ke koupání blankytně modrou barvou a jemný bílý písek Vás vyzývá k lenošení na pláži. Při pobytu v Bayahibe určitě nezapomeňte navštívit nedaleké ostrovy Saona či Catalina s ideálními podmínkami na potápění a na šnorchlování. Oblíbený hotelový komplex přímo u pláže s jemným bílým pískem se nachází v Bayahibe, 1,5 hod. cesty od hlavního města Santo Dominga. 530 pokojů se nachází v třípatrové budově či za příplatek v bungalovech přímo u pláže.

Pokoje:

koupelna s WC,TV,klimatizace,telefon,trezor,fén,u většiny pokojů balkón nebo terasa. Bungalovy v zahradě s výhledem na moře a ledničkou za příplatek.Maximálně 3 osoby na pokoji.

Pláž:

přímo u pláže s jemným bílým pískem

Ostatni:
GOLFOVÉ HŘIŠTĚ Casa de Campo je cca 20 min. jízdy od hotelu.

Recenze hoteu Viva Dominicus Beach - ***+