Informace hotel Pyramisa Resort a Villas Sharm - *****

Země: Egypt

Letovisko: Sharm El Sheikh

Popis hotelu Pyramisa Resort a Villas Sharm:

Luxusní hotelový komplex, skládající se z hlavní budovy a přilehlých vilek, ve kterém je hostům k dispozici vstupní hala s recepcí a směnárnou, dvě restaurace s nabídkou mezinárodní kuchyně, asijská a indická restaurace, pizzerie, restaurace s nabídkou mořských plodů, venkovní restaurace s nabídkou grilovaných specialit, lobby bar (nápoje a koktejly), bar u bazénu (nealkoholické a alkoholické nápoje, koktejly), bar na pláži (nealkoholické a alkoholické nápoje, lehké občerstvení), disko bar (22:00 – 04:00), obchodní centrum s konferenční místností, salón krásy, kadeřnictví, čistírna. Oficiální kategorie: *****

Kvalita a hodnocení hotelu Pyramisa Resort a Villas Sharm:*****

Poloha:

Hotel se nachází v oblasti Sharks Bay, 7 km od Naama Bay. Vzdálenost od letiště 4 km.

Pokoje:

Pokoje s vlastním sociálním zařízením, klimatizací, telefonem, trezorem, TV se satelitním příjmem, fénem, mini lednicí a balkonem. Dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky nebo dvou přistýlek.

Pláž:

Písečná pláž se nachází přímo u hotelu.

Spot a zábava:

Rozsáhlý venkovní bazén, členitý bazén s umělými vlnami, vnitřní bazén, skluzavky, potápěčské centrum, klub zdraví (sauna, masáže, jaccuzi – za poplatek), fitness centrum, salon krásy, tenis, squash, diskotéka.

Recenze hoteu Pyramisa Resort a Villas Sharm - *****