Informace hotel Sunset hotel Sharm - ***

Země: Egypt

Letovisko: Sharm El Sheikh

Popis hotelu Sunset hotel Sharm:

Hotel se nachází v Sharm El Sheikh, na jižním cípu Sinajského poloostrova, cca 20 km od letiště a cca 3 km od pláže.Vybavení: V hotelu je k dispozici recepce, sejfy na recepci, bankomat, restaurace, bar u bazénu, arabský stan na orientální nápoje a vodní dýmku. Z hotelu jede zdarma shuttle bus na pláž.

Kvalita a hodnocení hotelu Sunset hotel Sharm:***

Poloha:

SHARM EL SHEIKH Moderní turistické centrum na nejjižnějším cípu Sinajského poloostrova začalo být masivně budováno po navrácení Sinaje pod egyptskou svrchovanost v důsledku izraelsko-egyptských mírových dohod z Camp Davidu v roce 1978. Od druhé poloviny 80-tých let jsou v sousedství přírodní rezervace Ras Muhamed budovány ideální podmínky pro turisty, toužící obdivovat drsnou krásu zdejší přírody, ale zejména neopakovatelné bohatství podmořského života. Ve vzdálenosti několika desítek metrů od mořského břehu se táhne takřka nepřetržitě v délce 80 km směrem do Akabského zálivu nádherný korálový útes. Jeho rozsah a bohatství snese srovnání s dalšími nejvyhlášenějšími potápečskými lokalitami na světě. Mnohé hotely v lokalitách jako Shark’s Bay, Ras Um Sid atd. mají přímý přístup k okraji korálového útesu a umožňují tak dokonce i velmi průměrným plavcům poznat bezprostředně alespoň s maskou a šnorchlem nepřeberné bohatství podmořského světa. Doporučujeme proto vhodnou obuv do vody nutnou pro pohyb v moři mezi volně rostoucími korály! Sharm a Dahab jsou také ideální místa, kde začít s potápěním! Přirozeným centrem letoviska je v posledních letech pláž Naama Bay, kde je vybudováno rozsáhlé moderní turistické centrum s pobřežní promenádou, jejíž návštěvu v podvečer nebo kdykoliv během noci lze jen doporučit každému návštevníkovi. Spojuje představy o aktivní večerní zábavě s možností okusit tradiční smlouvání v místních obchůdcích. NAAMA BAY Je jedno z nejkrásnějších a nejživějších letovisek. Naama Bay je velmi dobře rozvinutá oblast. Turisté zde najdou mnoho atrakcí, obchodů a kaváren. Leží asi 8 km severně od centra Sharm El Sheikh, se kterým je spojena přímořským bulvárem.

Pokoje:

Jednoduše zařízené pokoje mají vlastní sociální příslušenství (koupelna + WC), telefon, sat TV, minibar, klimatizaci. Možnost jedné přistýlky.

Pláž:

Lehátka a slunečníky jsou na pláži zdarma.

Recenze hoteu Sunset hotel Sharm - ***