Informace hotel Hotel Laura Christine Malcesine - ****

Země: Itálie

Letovisko: Lago Di Garda

Popis hotelu Hotel Laura Christine Malcesine:

Komfortní čtyřhvězdičkový hotel leží na klidném panoramatickém místě, necelých 200m od oblázkové pláže jezera a 800m od historického centra Malcesine.Vybavení a služby: recepce, bar, restaurace, TV místnost, venkovní bazén s whirpool, lehátka a slunečníky, vnitřní vyhřívaný bazén (otevřen do května a poté od poloviny září), sauna, posilovna, tenisové kurty, masáže.

Kvalita a hodnocení hotelu Hotel Laura Christine Malcesine:****

Poloha:

Nejpopulárnější rekreační oblast v Itálii Lago di Garda (Gardské jezero), leží v severní části země mezi Alpami a Pádskou nížinou. Rozprostírá se v regionech s malebnou přírodou Trentino-Alto Adige, Veneto a Lombardie. Největší města na břehu jsou Desenzano del Garda, Riva del Garda a Salo. Se svojí rozlohou 369,98 km2 je největším italským jezerem, pro objetí autem by bylo třeba urazit zhruba 160 km.Lago di Garda je surfařským rájem. Díky teplému větru “Ora“ se po hladině prohánějí stovky windsurferů a plachetnic. Milovníci pěsí turistiky, horolezci či milovníci adrenalinových sjezdů na horském kole jistě využijí unikátní lanovku, jež se otáčí kolem své osy a vede na horu Monte Baldo (přes 2.000m.n.m.). Odtud si mimojiné můžete skočit tandemovým svahovým padákem a přistát zase dole – na pláži.Jedním z nejkrásnějších míst na pobřeží jezera Lago di Garda je městečko Malcesina a jeho gotický hrad Scaligero ze 13.století. Za návštěvu stojí i městečko Bardolino, známé díky unikátnímu červenému vínu. Děti se naplno mohou vyžít v největším italském zábavním parku GARDALAND či v Aquaparku, jež se nachází v městě Valeggio.Lago di Garda je místem, kam by se každý měl jednou za život podívat. Nebudeme již mluvit v superlativech, protože kdo zde nebyl, nepochopí ...

Pokoje:

pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (koupelna většinou se sprch.koutem, fén, WC), balkón, TV se Sat, telefon, sejf. Dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky. Větší rodinné suity možné na vyžádání (navíc klimatizace, gauč).

Recenze hoteu Hotel Laura Christine Malcesine - ****