Informace hotel Vilka Siena Marotta na pláži -

Země: Itálie

Letovisko: Marotta

Poloha:

Jedná se o netradiční typ ubytování v Itálii - nebudete bydlet v žádném paneláku, ale v rodinném domku, jako Italové. Díky mnoha příjemným majitelům navazují naši klienti dlouholetá přátelství a vracejí se sem každý rok. V místní části Marotty - Ponte Sasso - se nachází zástavba rodinných domků, v kterých majitelé pronajímají jeden či více volných apartmánů. Ty jsou určeny pro 4-9 osob, které se ubytovávají v 1-4 ložnicích pro 2-4 osoby dle velikosti apartmánu. Drtivá většina ložnic je neprůchozí. Některé apartmány navíc mají jídelnu jako samostatnou místnost a k ní teprve kuchyňský kout. Všechny apartmány mají samozřejmě koupelnu s WC a vybavenou kuchyň pro daný počet osob. Vilová čtvrť je velice klidná. Cestou k moři od některých vilek je nutné překonat poměrně frekventovanou silnici a podchod pod železnicí. Od loňska však nabízíme i ubytování v několika vilách přímo u pláže. Ubytování je velice vyhledávané rodinami s dětmi a klienty, kteří si potřebují odpočinout od shonu a lidí. Pro naše klienty zajišťujeme ložní prádlo (za úplatu), půjčování slunečníků a sportovních potřeb (to vše zdarma).

Pokoje:

4 apartmány, menší, vhodné pouze pro rodiče s dětmi. V přízemí jeden apartmán pro max. 6 osob 2+2+2 lůžka v obývací místnosti, jedna ložnice s manželským lůžkem, druhá ložnička malá s patrovou postelí a skříní , druhý apartmán pro max. 5 osob 4+1 lůžko v obývací místnosti, jedna ložnice s manželským lůžkem a patrovou postelí. V 1. patře jeden apartmán pro max. 5 osob 2+2+1 lůžko v obývací místnosti, jedna ložnice s manželským lůžkem, druhá ložnička malá s patrovou postelí bez skříně , druhý apartmán pro max. 6 osob 2+2+2 lůžka v obývací místnosti, jedna ložnice s manželským lůžkem, druhá ložnička s patrovou postelí bez skříně.

Pláž:

jen 10 m od moře !!!

Spot a zábava:

Marotta má velice výhodnou polohu z hlediska uskutečnění nejrůznějších výletů, a to jak za historií a architekturou (Urbino, Florencie), tak za církevními a poutními místy (Řím, Loreto), zábavnými parky (Aquapark, Delfinárium, Itálie v miniatuře) i za přírodními úkazy (Passo del Furlo, jeskyně Frasassi) či nákupy (San Marino, za Marottou je velký supermarket s veškerým zbožím). S přibývajícími klienty, kteří do Marotty cestují především vlastním automobilem, ubývá možnosti zúčastnit se výletu autokarem, ale všechny výlety je možné po poradě s naším zástupcem v Marottě absolvovat individuálně. Přímo v Ponte Sasso můžete využít služeb sportovního centra, kde zábavu najdou dospělí i úplně malé děti, v sezóně se zde konají zábavné večery s hudbou.
Ostatni:
Náš názor: **** nejlepší poloha přímo u moře, výhled na moře

Recenze hoteu Vilka Siena Marotta na pláži -