Informace hotel hotel Li Rosi Marini - ***

Země: Itálie

Letovisko: Ostrov Sardinie

Popis hotelu hotel Li Rosi Marini:

recepce, vstupní hala, restaurace, bar, terasa, bazén, tenis. kurt, pláž pod hotelem, parkování, hotelový mikrobus*, potápění* (český instruktor)

Kvalita a hodnocení hotelu hotel Li Rosi Marini:***

Poloha:

menší hotel přímo na pobřeží Costa Paradiso s překrásným výhledem na moře. Poloha - Costa Paradiso, nákupní centrum - 900 m; písečná pláž - 450 m; hotelová skalnatá pláž s umělým molem - 20 m.

Pokoje:

V každém pokoji TV sat., telefon, fén, pokojový minibar, stropní větrák, ložní a koupelnové prádlo.
1/1 - pokoj s 1 lůžkem, soc. zařízení, zpravidla balkon
1/2 - pokoj s manželskou postelí, sociální zařízení, zpravidla balkon
1/3 - pokoj s manželskou postelí a 1 samostatným lůžkem, sociální zařízení, zpravidla balkon
1/4 - pokoj s manželskou postelí a 2 samostatnými lůžky, sociální zařízení, zpravidla balkon

Pláž:

přímo u pláže - písečná pláž - 450 m; hotelová skalnatá pláž s umělým molem - 20 m.

Spot a zábava:

plážový volejbal a fotbal, potápění (kurzy i jednotlivé ponory), výlety na plachetnici (kurzy plachtění), surfování (půjčovny a kurzy), aerobic, tenis, půjčovny kajaků a šlapadel, golf (několik golfových hřišť o 9 či 18 jamkách), jízda na koních, půjčovny kol, rybaření (půjčovny veškerého vybavení).
Ostatni:
stravování: snídaně - formou mezinárodního bufetu včetně nápojů - večeře - formou výběru ze 2 menu, zeleninový bufet, nápoje za popl.
Jedinečná poloha hotelu v jedné z nejkrásnějších a nejromantičtějších částí Sardinie; jelikož se jedná o velmi členitou a skalnatou oblast doporučujeme dopravu autem či pronájem auta.
na vyžádání zajistíme: autobusovou dopravu pro skupiny / včetně trajektové dopravy, trajekt. dopravu pro individuální zájemce, pronájmy aut, speciální požadavky na ubytování po celé Sardinii, pobyty i v jiných než týdenních termínech či s jiným nástupním dnem než sobotou k doptání ve Vaší CK.

Recenze hoteu hotel Li Rosi Marini - ***