Informace hotel poznáváme Jordánsko -

Země: Jordánsko

Letovisko: Jordánsko

Popis hotelu poznáváme Jordánsko:

Program zájezdů – typ A
1.den Vídeň – Ammán Odlet s leteckou společností ROYAL JORDANIAN AIRLINES do Ammánu, ubytovaní v hotelu MARRIOTT AMMÁN, večeře, nocleh.
2.den Ammán – Jerash – Jordánské údolí – Mrtvé Moře - Snídaně. Prohlídka Ammánu a pokračovaní do římského města Jerash-a. Oběd. Přes Jordánské údoly pokračování cesty do nejnižšího bodu naší planety. Ubytovaní v hotelu MARRIOTT DEAD SEA.
3.den Mrtvé Moře - Polopenze volny den.
4.den Mrtvé Moře – Madaba – Nebo – Petra - Snídně. Voné dopoledne. Odjezd do Marabu, města nabatejců znamého především překrásnou starou mozaiko mapy Svaté země. Vstup na horu Nebo, kde se pravděpodobně nachází Mojžíšův hrob, a kde se Vám představí překrásný výhled na údolí Jordánu a Mrvé moře. Oběd. Pokračovaní cesty do Petry. Ubytování v hotelu MARRIOTT PETRA. Nocleh.
5.den PETRA - Po snídaní prohlídka růžového skalního města starého 2600 let, které patří k nejkrásnějším památkám Středního východu. Večeře v hotelu.
6. den PETRA – AMMAN –VÍDEŇ - Snídaně. Transfer na letiště v Ammánu, let RJ127 do Vídně.
Možnost prodlužení programu – typ B
Stejný program jako u typu A do 5tého dne
6.den PETRA – WADI RUM – PETRA - Snídaně. Výlet do Wadi Rum, kde pří projížďce v jeepech obdivovat bizardní pouštní krajinu. Transfer do Ammánu, ubytováni v hotelu MARRIOTT. Večeře, nocleh.
7. den AMMÁN - Polopenze volný den na nákupy, odpočinek v lázeňském centru hotelu MARRIOTT, nebo individuální prohlídka Ammánu.
8.den AMMÁN – VÍDEŇ - Snídaně. Transfer na let do Vídně. Přílet v poledních hodinách.

Pokoje:

ubytování v hotelech MARRIOTT ***** de luxe

Recenze hoteu poznáváme Jordánsko -