Informace hotel apartmány Los Zocos Club Resort - ***

Země: Kanárské Ostrovy

Letovisko: Lanzarote

Popis hotelu apartmány Los Zocos Club Resort:

324 apartmánů je rozmístěno ve třech 2patrových budovách. V komplexu se nachází recepce, několik restaurací, barů, menší supermarket, několik obchůdků, diskotéka, dětský koutek. Hotel nabízí široké sportovní i kulturní vyžití. Je vhodný pro rodiny s dětmi. V hotelové zahradě najdete 4 velké bazény (jeden z nich v zimních měsících vyhřívaný), dětský bazén a sluneční terasu s lehátky a slunečníky.

Kvalita a hodnocení hotelu apartmány Los Zocos Club Resort:***

Poloha:

apartmány LOS ZOCOS CLUB RESORT – Lanzarote .Letovisko: Costa Teguise .Poloha: v klidné části letoviska Costa Teguise, 16 km od letiště. Obchody: několik obchůdků najdete přímo v komplexu, větší nákupní centrum se nachází v těsné blízkosti hotelu.

Pokoje:

Apartmán (uveden v ceníku): jednoložnicový apartmán, který nabízí koupelnu s WC, kuchyňský kout, obývací pokoj, ložnici, televizi (za poplatek), trezor, balkon nebo terasu s výhledem do zahrady, telefon. Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 2 děti. Apartmán – 2 ložnice (příplatek uveden v ceníku): shodně vybaven jako jednoložnicový apartmán. Dvě samostatné ložnice jsou odděleny od obývacího pokoje dveřmi. Maximální obsazenost – 4 dospělé osoby a 2 děti.

Pláž:

písečná pláž Las Cucharas je vzdálena od hotelu cca 300 m.

Spot a zábava:

2 tenisové kurty, minigolf, plážový volejbal, dětské hřiště, stolní tenis, fotbalové hřiště, squash, aerobik, petanque, vodní pólo, kulečník, kurzy potápění, škola windsurfingu, venkovní šachy, šipky, střelba, lukostřelba, na pláži možnost vodních sportů.
Ostatni:
Internetové stránky: www.loszocos.com

Recenze hoteu apartmány Los Zocos Club Resort - ***