Informace hotel Hotel Vantaris Beach Kavros - ****

Země: Kréta - Řecko

Letovisko: Kavros

Popis hotelu Hotel Vantaris Beach Kavros:

Velmi pěkný hotel, který leží přímo u písečné pláže v letovisku Kavros. Hotel je postavený v moderním stylu a je ideální zejména pro strávení rodinné dovolené.. POPIS KOMPLEXU A VYBAVENÍ: Celý komplex, který je situován v nádherné zahradě, se skládá ze 143 pokojů, rozdělených do hlavní budovy a bungalovů. Restaurace, bar, bazén a dětský bazén, sluneční terasa s lehátky a slunečníky zdarma.

Kvalita a hodnocení hotelu Hotel Vantaris Beach Kavros:****

Poloha:

V poslední době velmi vyhledávané místo. Nachází se cca 20 km západně od Rethymna. Pláže jsou zde písečné s pozvolným vstupem do moře. V blízkosti letoviska se nachází 25m hluboké sladkovodní jezero Kournas, obklopené Bílými horami. Georgiopoulis je rušnější městečko s centrem zábavy. Navazuje na ně středisko Kavros s nímž je propojeno kyvadlovou dopravou. Délka transferu z letiště cca 50 min.

Pokoje:

Dvoulůžkové s možností až dvou přistýlek. Mají vlastní koupelnu a WC, vysoušeč vlasů, klimatizaci, telefon, satelitní TV, radio, minibar (za příplatek), trezor (za příplatek) balkon nebo terasu..

Pláž:

Krásná písečná pláž přímo u hotelu s lehátky a slunečníky zdarma

Spot a zábava:

Billiard, stolní tenis, tenisový kurt s osvětlením, dětské hřiště, plážový volejbal, pronájem kol. Za poplatek je možno využívat posilovnu, páru a saunu ve vedlejším hotelu Vantaris Palace. Centrum s obchůdky, restauracemi a bary cca 1 km.

Recenze hoteu Hotel Vantaris Beach Kavros - ****