Informace hotel Apartmány Popi Platanias - ***+

Země: Kréta - Řecko

Letovisko: Platanias

Popis hotelu Apartmány Popi Platanias:

Pěkný dvoupodlažní apartmánový komplex se nachází v těsné blízkosti krásné písečné pláže (vzdálené 30 m) přímo v oblíbeném letovisku Platanias. Vedle v objektu je malý minimarket. V blízkosti apartmánů je možno využít hned několik bazénů.

Kvalita a hodnocení hotelu Apartmány Popi Platanias:***+

Poloha:

Toto letovisko leží 12 km západně od města Chania a patří k nejoblíbenějším střediskům na západní Krétě. Letovisko jsou obklopeny olivovými háji a lemovány písčitými plážemi táhnoucími se až k Chanii. V Plataniasu je veškerá infrastruktura. Bezpočet taveren, restaurací, obchůdků a barů, které uspokojí veškeré každodenní potřeby. Autobusové spojení do Chanie je každých 20 minut. Zdejší pláže byly již několikrát vyhodnoceny modrou vlajkou za čistotu vody a nabízí širokou škálu vodních sportů a hřišť na plážový volejbal. Půjčovny zde disponují koly, motocykly a auty. Vzdálenost od letiště cca 18 km.

Pokoje:

Prostorné apartmány jsou moderně zařízeny, mají klimatizaci (za příplatek), kuchyňský kout s lednicí a základním nádobím, vlastní WC a sprchový kout, balkon nebo terasu .Bezpečnostní schránka za příplatek. Apartmán má oddělenou ložnici se dvěma lůžky. V obývacím pokoji s kuchyňským koutem jsou 2 pevná lůžka (gauče) a možnost ještě jedné přistýlky. Maximální počet lůžek 4-5.

Pláž:

Široká, písečná, pozvolna se svažující do moře. Jedna z nejhezčích pláží severní Kréty.

Spot a zábava:

Na pláži je středisko vodních sportů. V blízkosti je mnoho restaurací, obchůdků, barů a diskoték. Autobusová zastávka nedaleko - pravidelné spojení do Chanie.
Ostatni:
NÁŠ NÁZOR: Příjemné ubytování u pláže na klidném místě, ve velmi oblíbeném letovisku. Vhodné pro klienty hledající zábavu a život.

Recenze hoteu Apartmány Popi Platanias - ***+