Informace hotel Sol Cayo Guillermo - ****

Země: Kuba

Letovisko: Cayo Guillermo

Popis hotelu Sol Cayo Guillermo:

Moderní resort obklopený palmami se nachází přímo u nádherné pláže El Paso Beach s bílým pískem a průzračným mořem. Mezinárodní letiště Cayo Coco je vzdáleno 39 km, Havana 570 km. Nedaleko hotelu (cca 1 km) se nachází korálový útes, který nabízí ideální možnosti pro potápění.Hotel se nachází v tropické zahradě a k jeho vybavení patří vstupní hala s recepcí, 3 restaurace, 3 bary, obchod se suvenýry, směnárna, diskotéka. K venkovnímu vybavení patří bazén, terasa na slunění s lehátky.

Kvalita a hodnocení hotelu Sol Cayo Guillermo:****

Poloha:

Hotelový komplex je ideální pro klidnou dovolenou, vhodný pro milovníky přírody a potápění.

Pokoje:

Hotel disponuje celkem 264 pokoji rozmístěnými do jedno-či dvoupatrových bungalovů. Vkusně zařízené pokoje mají klimatizaci, koupelnu/sprchu/ WC, vysoušeč vlasů, TV/sat., telefon, trezor (za poplatek), lednici a terasu nebo balkon.

Pláž:

Hotel leží přímo u krásné pláže s bílým pískem.

Spot a zábava:

masáže, V hotelu probíhá bohatý animační program.Pro děti:Dětský bazén, miniklub, možnost hlídání dětí (za poplatek).Plážový volejbal,stolní tenis,tenis,posilovna,nemotorizované vodní sporty na pláži - kajaky, katamarány, windsurfing, šnorchlování, lekce tance, sauna, aerobik, jacuzzi

Recenze hoteu Sol Cayo Guillermo - ****