Informace hotel hotel Karpasiana - ***

Země: Kypr

Letovisko: Larnaka

Popis hotelu hotel Karpasiana:

recepce, směnárna, výtahy, salónek, coctail bar s TV koutkem, e-mail a internetový koutek - za poplatek , vnitřní restaurace, bar, snack-bar, bar u bazénu, restaurace na pláži, konferenční místnosti, prádelna za poplatek (cena dle délky praní), malá zahrada, parkoviště, bazén, dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénu a na pláži (zdarma), dětské hřiště, sauna , tělocvična včetně fitcentra , tenisové kurty , stolní tenis , kulečník - za poplatek , velké šachy v zahradě.Hotel pro své hosty pořádá různé kyperské večírky, folklórní večery a jiné společenské programy.

Kvalita a hodnocení hotelu hotel Karpasiana:***

Poloha:

hotel se nachází v klidnější turistické části Larnaky, přímo u jedné z nejdelších písečných pláží Kypru zvané „Dhekelia Bay“. V okolí hotelu naleznete několik restaurací, taveren a obchodů. Další možnosti nákupů a zábavy se nacházejí v samotném centru Larnaky, vzdáleném cca 5 km, kam se pohodlně dostanete městským autobusem (zastávka je nedaleko hotelu).

Pokoje:

v hotelu je 111 pokojů (1-, 2lůžkových s možností jedné přistýlky a rodinné pokoje, které mají obvykle 1 místnost se 2 pevnými lůžky a palandu pro děti), vybavených koupelnou se sprchou a vanou, WC, klimatizací, telefonem, fénem, TV se satelitním příjmem (některé programy za poplatek), rádiem (jen v některých pokojích) a balkónem. Všechny pokoje mají boční výhled na moře. Dětská postýlka na vyžádání - zdarma. Chladnička (za poplatek cca 2 CYP/den), trezor na pokoji (za poplatek cca 1 CYP/den). Možnost zapůjčení žehličky - zdarma.

Pláž:

přímo u jedné z nejdelších písečných pláží Kypru

Spot a zábava:

bazén, dětský bazén, dětské hřiště, sauna , tělocvična včetně fitcentra , tenisové kurty , volejbal na pláži nebo na tenisovém hřišti , stolní tenis , kulečník, velké šachy v zahradě. Na vzdálenější pláži (např. u hotelu Lordos Beach) jsou možnosti vodních sportů (za poplatek).

Recenze hoteu hotel Karpasiana - ***