Informace hotel Londa hotel Limassol - *****

Země: Kypr

Letovisko: Limassol

Popis hotelu Londa hotel Limassol:

hotel je zařízen v synchronizaci ostrovní tradice s moderní stylovou úpravou tak, aby poskytoval kompletní zázemí jak pro odpočinek, tak i pro pořádání pracovních setkání a konferencí. Má restauraci s venkovní terasou a výhledem na moře, snack-bar u bazénu, cukrárnu, lázně s velkým výběrem revitalizačních a relaxačních procedur, jacuzzi, saunu, páru, posilovnu a venkovní bazén. Nachází se zde také 2 konferenční místnosti vybavené nejmodernější technikou.

Kvalita a hodnocení hotelu Londa hotel Limassol:*****

Poloha:

stylový, boutique hotel je situovaný přímo u moře blízko turistické zóny Limassolu, avšak dostatečně vzdálen centrálnímu ruchu města. Tato poloha zaručuje klientům klid a možnost úplné relaxace, tak i prostor být v případě potřeby v centru dění.

Pokoje:

68 moderních elegantních pokojů (kategorie superior, deluxe a suite) zařízených přírodními materiály je vybaveno klimatizací, minibarem, trezorem, přípojkou na internet, telefonem, TV, kávovarem a vysoušečem vlasů. Pokoje mají balkon s výhledem na okolí a letovisko Limassol či boční nebo přímý výhled na moře.

Pláž:

pláž je menší chráněná vlnolamy přímo u hotelu.

Spot a zábava:

využití zařízení hotelu, fitness a wellnes centra. Velmi dobrý přístup do centra města, kde je nespočet obchodů, restaurací a barů.hotel je zařízen v synchronizaci ostrovní tradice s moderní stylovou úpravou tak, aby poskytoval kompletní zázemí jak pro odpočinek, tak i pro pořádání pracovních setkání a konferencí.

Recenze hoteu Londa hotel Limassol - *****