Informace hotel Old Bridge - **

Země: Kypr

Letovisko: Limassol

Popis hotelu Old Bridge:

recepce, směnárna, výtah, trezor, salónek a kavárna s TV se satelitním příjmem a videem, e-mail a internetový koutek - za poplatek, vnitřní bar, vnitřní restaurace, bar a snack-bar u bazénu, zahrada, parkoviště. V suterénu hotelu se nachází konferenční sál, prádelna - za poplatek (cca 3,50 CYP/1 pračka, zakoupení pracího prášku cca 0,60 CYP), sušárna - za poplatek (cca 3,50 CYP/1 použití).

Kvalita a hodnocení hotelu Old Bridge:**

Poloha:

oblíbený hotel s přátelskou atmosférou se nachází poblíž turistického centra letoviska v oblasti zvané „Jermasoja“, kde lze nalézt řadu zábavních podniků, restaurací, obchodů, klubů a areál s vodními atrakcemi. Hotel leží v klidnějším prostředí, ve vzdálenosti cca 700 m od moře a písečné pláže, která je v dosahu přes silnici. Pro svou nabídku služeb a příjemné prostředí je hotel vyhledáván i místními obyvateli pro pořádání různých společenských akcí, svateb, konferencí a zasedání během celého roku.

Pokoje:

v hotelu je 144 pokojů (1-, 2lůžkových s možností jedné přistýlky), které jsou vybaveny koupelnou s vanou (převážná část pokojů) nebo se sprchovým koutem, WC, klimatizací, telefonem, rádiem, balkónem s výhledem na letovisko, hory nebo směrem k moři. Dětská postýlka na vyžádání - zdarma. Trezor na recepci - za poplatek (cca 4 CYP/týden), lednička - za poplatek (cca 3 CYP/den), zapůjčení TV na pokoj - za poplatek (cca 2 CYP/den), vysoušeč vlasů - vratná záloha (cca 5 CYP/ pobyt), žehlička - vratná záloha (cca 5 CYP/ pobyt).

Pláž:

cca 700 m od moře a písečné pláže

Spot a zábava:

bazén, dětský bazén, dětský koutek, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, stolní tenis - vratná záloha (cca 2 CYP), tenisové kurty - vratná záloha (cca 3 CYP), malé hřiště na fotbal nebo nohejbal, elektrické hry a kulečník - za poplatek. V hotelu se pořádají řecké, kyperské večírky a různé společenské akce (některé akce a zařízení za poplatek).
Ostatni:
oblíbený hotel s přátelskou atmosférou

Recenze hoteu Old Bridge - **